розбита матриця

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

розбита матрицяРемонт матриці ноутбука – думали неможливо? Для нас немає нерозв’язних проблем. Поспішайте до нас в сервісний центр або викликайте нашого фахівця до себе. Безкоштовно визначимо несправність, недорого і швидко проведемо ремонт екрану ноутбука будь-якої моделі.

На нашій стороні – кращі фахівці з вищою інженерною освітою, величезний досвід, реально низькі ціни, гарантована якість. Звертайтесь, і дисплей вашого лептопа ще кілька років буде радувати вас відмінним зображенням.

Ціни на послуги з ремонту матриці ноутбука

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна матриці дисплея від 500
Заміна корпусних деталей від 500

Матриця ноутбука – дисплей, розташований у верхній кришці апарату. На даний час це повноцінний рідкокристалічний монітор. Однак заміна матриці ноутбука у Львові – вид ремонту, який нам найчастіше доводиться робити. Причиною є те, що матриця самий крихкий елемент ноутбука.

Крім матриці, у верхній кришці також розміщені пристрої, що забезпечують її роботу: шлейфи, лампа підсвічування, а також цілий ряд допоміжних елементів. Вихід з ладу одного з цих пристроїв, як правило, і є причиною заміни матриці ноутбука. Інша причина, яка найчастіше нам зустрічається, це потрапляння рідини на пристрій – власники дуже часто по необережності проливають на ноутбук будь-який напій.

Взагалі, неакуратне поводження власника з пристроєм залишається найпоширенішою причиною заміни матриць ноутбуків у Львові або їх ремонту. Сильна механічна дія, вібрації або тиск можуть призвести до поломки. При цьому, в більшості випадків, ремонт провести не вдасться.  У випадку, коли екран має механічні пошкодження, єдиним виходом залишається заміна матриці ноутбука.

Зазвичай складнощів при заміні не виникає – багато моделей матриць можуть бути встановлені на ноутбуки різних виробників. Однак, в окремих випадках, заміна матриці ноутбука може бути здійснена тільки якщо в наявності є комплектуючі, виготовлені тією ж компанією-виробником. Хоча, іноді можна підібрати матрицю, яка має необхідні роз’єми, після чого її необхідно перепрограмувати під конкретну модель лептопа.

Фахівцями нашого сервісного центру може бути оперативно виконана як просто заміна матриці ноутбука, так і підбір і перепрограмування її для конкретної моделі машини.

Будь ласка, зверніть увагу, що при проведенні робіт з ноутбуками навіть однієї моделі, ціна в кожному конкретному випадку може відрізнятися (це залежить від типу нової матриці). Тому всі подробиці уточнюйте у наших менеджерів.