ремонт ноутбуків Asus

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків AsusБарахлить Asus? Не біда, віддайте нам – ми зуміємо «поставити його на ноги». Проведемо ремонт ноутбуків Asus у Львові на рівні фірмового сервісного центру. Безкоштовно поставимо діагноз і чесно повідомимо про доцільність ремонту.

Знайдемо будь-які комплектуючі, візьмемося виправити всі можливі проблеми. Можемо привезти ноутбук кур’єром, можемо виїхати в потрібне місце або з радістю приймемо в себе. Тільки кращі специ, самі короткі терміни, найпривабливіші ціни.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Asus

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

Сьогодні комплектуючі тайванської компанії Asus є одними з найбільш поширених у світі, їх якість і надійність визнаються всіма фахівцями. Однак, при ремонті ноутбуків Asus, в більшості випадків, комплектуючі цієї марки встановлюватися не будуть. Просто тому, що сама компанія при створенні своїх ноутбуків, як правило, їх не використовує. Але, незважаючи на це, ноутбуки даної марки є одними з самих надійних: найбільш поширеною причиною ремонту ноутбуків Asus у Львові є неакуратна експлуатація, яка призводить до пошкодження корпусу або роз’єму живлення.

Умовно «характерною», що вимагає провести досить складний ремонт ноутбуків Asus, також можна назвати таку несправність, як вихід з ладу відеокарти. У даному випадку необхідно робити заміну відеокарти ноутбука, використовуючи спеціальне обладнання, що можливо тільки в спеціально оснащеному сервісному центрі.

Як правило, причиною виходу з ладу відеокарти є не її брак, а перегрів. Виникати він може або через забиту пилом, а тому неефективно працюючу, систему охолодження, або через великі навантаження на обладнання, викликане одночасним запуском декількох ресурсомістких додатків, коли навіть нормально функціонуюча система охолодження не справляється. Таким чином, одним із заходів попередження ситуації, коли може знадобитися дорогий ремонт ноутбуків Asus, є періодичне обслуговування обладнання, зокрема – чистка від пилу.

Ще одна поломка, яку можна назвати поширеною у тайваньських ноутбуках, – вихід з ладу “південного” та “північного” моста. Причин цьому може бути досить багато: сильні вібрації, яким ноутбук може піддаватися при перевезенні; стрибки напруги в мережі, що призводять до короткого замикання; навіть застосування невідповідних блоків живлення – все це може призвести до того, що буде потрібно досить дорогий ремонт ноутбука.

Важливо відзначити, що ремонт ноутбуків Asus у Львові (як, загалом, і ремонт будь-яких інших ноутбуків) обов’язково повинен проводитися кваліфікованим майстром: досить одного неточного руху при проведенні робіт з «нутрощами», щоб сталося коротке замикання. Фахівці нашої компанії володіють всіма знаннями, навичками і мають у своєму розпорядженні усе необхідне спеціалізоване обладнання, щоб гарантувати якість проведеного ремонту ноутбуків Asus будь-якої складності.