встановлення віндовс

 • На комп’ютери та ноутбуки
 • Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • 14 днів безкоштовної технічної підтримки
 • Абсолютний контроль якості
 • Ліцензійне програмне забезпечення

Залишити заявку

Ім'я*
Телефон*

Встановлення Windows Львів

 • Встановити Windows XP;
 • Встановити Windows Vista;
 • Встановити Windows 7 (Seven);
 • Встановити Windows 8;
 • Встановити Windows 10;
 • Встановити Mac OS;
 • Встановити Linux;
 • Налаштувати і оптимізувати операційну систему.

Якщо у вас Net Book чи Mac Air ви можете зіткнутися з проблемою відсутності приводу зчитування даних. Ми допоможемо вам встановити Windows з флешки.

У ряді деяких випадків так само може знадобитися перевстановлення операційної системи:

 • Після апаратного збою чи пошкодження системних файлів Windows;
 • Після заміни апаратних частин вашого комп’ютера на більш сучасні;
 • Можливо, ви хочете перейти на нову операційну систему, яка повністю відповідає вашим потребам. При цьому ви б хотіли, щоб всі ваші файли та фотографії не були втрачені.

Встановлення Windows XP.

Установка Windows XP Львів

Установка Windows XP може знадобитися в разі купівлі або складанні нового комп’ютера. Windows XP, як правило, встановлюють на комп’ютери слабкої та середньої конфігурації.

Правильно встановлена Windows XP це – ознака стабільної, коректної та надійної роботи.

У випадку, коли потрібно перевстановити Windows (віруси, програмний збій, збій жорсткого диска) встановимо Windows із збереженням вашого ліцензійного ключа. При перевстановленні Windows на ноутбуці або стаціонарному комп’ютері, ви отримаєте ліцензійний продукт з можливістю поновлення.

Дані користувача, для збереження, попередньо копіюються на зовнішній носій. Наші фахівці допоможуть вам встановити Windows XP і ви отримаєте стабільно працюючий комп’ютер з усім необхідним програмним забезпеченням включаючи антивірус. За бажанням клієнта, можна створити завантажувальний розділ, для аварійного відновлення Windows.

Встановлення Windows Vista.

Установка Windows Vista

Багато користувачів купили комп’ютер в 2006 році та бажають встановити Windows Vista. На корпусі комп’ютера присутня ліцензійна наклейка Windows Vista і тому є можливість перевстановити Windows з ліцензійним ключем. Установка Windows Vista не найпоширеніше замовлення, але все ж деяким користувачам ця послуга необхідна.

При перевстановленні Windows ви отримуєте повністю ліцензійний продукт, здатний оновлюватися з офіційного сайту Microsoft.Перед встановленням або перевстановленням Windows, всі важливі для користувача дані зберігаються, і лише потім проводяться роботи з перевстановлення Windows. Наші майстри комп’ютерної допомоги допоможуть встановити Windows, оптимізувати під конфігурацію вашого комп’ютера, а також проведуть налаштування всіх необхідних програм. Так само пропонуємо послугу по створенню резервної копії Windows.

Встановлення Windows Seven 7.

Встановлення Windows Seven 7

Одна з найстабільніших операційних систем. Установка Windows 7 Seven проводиться, як правило, на сучасні потужні комп’ютери. Встановити Windows 7 Seven можна і на комп’ютер середньої конфігурації, але потрібно проводити оптимізацію та тонке налаштування.

Якщо потрібно перевстановити Windows на ноутбуці, то в кінцевому підсумку у вас так само буде ліцензійний продукт. При перевстановленні та установці Windows всі дані зберігаються. Наша компанія надасть допомогу в установці Windows 7 Seven. Оптимізуємо і налаштуємо операційну систему під конфігурацію вашого комп’ютера.

Для того, щоб в подальшому не звертатися в сервіси з перевстановлення Windows на ноутбуці або стаціонарному комп’ютері, ми пропонуємо створити резервну копію Windows, яку в разі збою можна відновити самостійно.

Встановлення Windows 8.

Встановлення Windows 8

В кінці 2012 року Microsoft випустила останнє своє творіння під назвою Windows 8. На сьогоднішній день Windows 8 зустрічається на всіх нових ноутбуках і вже завоювала популярність. Зручний стильний інтерфейс названий Metro або Modern вже знайшов своїх шанувальників. Деякі ж користувачі вважають що даний інтерфейс не зручний, але ніхто не заважає цим користувачам зробити невеликі налаштування і повернути для себе звичний інтерфейс Windows 7 Seven.

Для всіх інших, ми пропонуємо допомогу в освоєння нового інтерфейсу Modern. Простішого та зручнішого ітерфейсу ще не було придумано.Також ми пропонуємо допомогу в установці windows 8 на комп’ютер, ноутбук або нетбук.

Ми також пропонуємо допомогу по установці Windows 8 з флешки. При необхідності, для вас, ми можемо підготувати завантажувальну флешку з вашою версією Windows для подальшого самостійного використання.

Викликати майстра

Ім'я*
Телефон*
Деталі
Розташування

м. Львів

Телефон

096-101-22-11