ремонт ноутбуків toshiba

  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків toshibaРеанімуємо, забезпечимо лікування, реабілітацію та профілактику будь-якого ноутбука Toshiba. Безкоштовна діагностика, якісна робота. В нашому сервісному центрі найдешевший ремонт ноутбуків Toshiba у Львові. Поставимо на ноги будь-якого примхливого японця. Запчастинами та апаратурою озброєні до зубів – перебоїв не буває.

Якщо діагностика покаже сумний результат – порекомендуємо купити новий ноутбук. При необхідності, приїдемо до вас в офіс, додому або дбайливо доставимо “хворий” ноут за допомогою спеціально навченого кур’єра.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Toshiba

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

 

Техніка компанії Toshiba на даний час завоювала місце одного з лідерів продажів в Україні. Пояснюється це тим, що співвідношення ціна / якість в даному випадку є одним з найбільш оптимальних на вітчизняному (та світовому) ринку, а широкий модельний ряд дозволяє кожному вибрати відповідне йому обладнання. При цьому, за винятком окремих екземплярів, якість складання та комплектуючих дуже і дуже хороша. В цілому склалася думка, що ремонт ноутбуків Тошиба – швидше виняток, ніж правило: при грамотній експлуатації ноутбуки даного виробника здатні 3-4 роки пропрацювати без будь-яких збоїв.

Мабуть, найбільш часто доводиться проводити ремонт ноутбуків Toshiba у Львові через перегрів, що викликає згоряння мікросхем. При цьому у випадку з брендом Toshiba проблеми виникають з вини власників, що забувають чистити систему охолодження від пилу.

Також неакуратне ставлення власників зазвичай призводить до необхідності проводити ремонт ноутбуків Toshiba у Львові з таких причин, як: поломка корпусу через механічний вплив на нього, вихід з ладу матриці ноутбука, вигоряння плат через розлиту на ноутбук рідину або неправильне підключення периферійних пристроїв, що викликає коротке замикання.

Також виникає необхідність ремонт ноутбуків Toshiba у Львові через перепади напруги в електромережі, які як і раніше залишаються звичним явищем у всіх куточках нашого славного міста Лева; а також через підключення до ноутбука несправних пристроїв (часом навіть “флешка” може стати причиною серйозної поломки).

Як правило, у даному випадку, ремонт ноутбуків Toshiba ніяких проблем не викликає. Найбільшою складністю є їх конструктивні особливості та відмінності в компонуванні від ноутбуків інших виробників. Але за наявності необхідних інструментів, а також досвіду робіт з технікою даного бренду, ремонт проходить швидко.