ремонт ноутбуків sony

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків sonyЗнадобився ремонт ноутбуків Sony у Львові? Для нас немає нічого неможливого. Ми любимо займатися ремонтом ноутбуків. Протестуємо і визначимо несправність безкоштовно. Повернемо будь-яку модель до життя швидко і дешево.

Можемо самі виїхати до вас в офіс або додому, а також відправити кур’єра за ноутбуком. Завжди в наявності навіть дуже рідкісні запчастини. Наш сервісний центр – найкращий і ми пишаємося цим.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Sony

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

 

Електроніка японської компанії Sony по праву вважається однією з надійніших і найбільш якісних, тому побутова та професійна техніка Sony є одним з лідерів ринку. При цьому треба відзначити, що ноутбуки Sony великою популярністю поки що нашій країні  не користуються. Дві основні причини: по-перше, вони досить недавно з’явилися на українському ринку, по-друге, ціна у них не найдемократичніша.

Зазвичай ремонт ноутбуків Sony у ЛЬвові викликаний не якимись специфічними поломками, а неакуратністю власників: механічні пошкодження, пролиті рідини, неправильне підключення периферійних пристроїв – все це основні причини звернення до сервісного центру. Хоча окремі моделі даної компанії бувають і не надто надійні.

При цьому особливістю ремонту ноутбуків Sony у Львові є те, що підібрати аналоги для більшості комплектуючих не можливо – численні ноу-хау компанії (дволампові або нестандартні по товщині матриці і т. д.), їх просто немає. Часто навіть гарантійний ремонт ускладнюється необхідністю пошуку фірмових запчастин.

Крім цього, здійснити збирання-розбирання вельми непросто, багато компонентів важкодоступні. Так, часом заміна жорсткого диска виливається в повне розбирання ноутбука.

Фахівцям нашого сервісного центру, завдяки великому досвіду роботи з ноутбуками Sony у Львові, відомі всі нюанси даного обладнання, також вони мають всі необхідні інструменти, тому проведення ремонту буде здійснено максимально швидко і якісно.