• не працюють портиБезкоштовна діагностика при замовленні послуги
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

Ціни на популярні послуги

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна внутрішніх шлейфів від 250
Заміна роз’ємів материнської плати від 500

Що можна зробити?

Сучасний ноутбук в середньому оснащений 5-7 портами, які регулярно використовуються при його експлуатації. Це USB, PS / 2, COM, D-SUB, LAN і т.д. Всі порти безпосередньо або через спеціальні перехідники кріпляться до материнської плати.

Внаслідок цього своєчасна заміна роз’ємів портів на ноутбуці при їх зносі стає дуже важливою, тому що несправності з роз’ємами можуть призвести до досить серйозного пошкодження материнської плати, і як наслідок до дорогого ремонту.

Визначити, наскільки зношений той чи інший роз’єм можна по роботі порту, зокрема можуть не працювати підключені до нього пристрої, під’єднаний до порту штекер може грітися, мати люфт або працювати тільки в одному положенні.

Заміна роз’ємів портів на ноутбуці – процес досить складний і трудомісткий, адже необхідно крім випаювання роз’єму і установки аналогічного, ще й повністю розбирати ноутбук для доступу до материнської плати.

У разі пошкодження південного моста (наприклад, після залиття, або короткого замикання по шині USB) можуть постраждати відразу всі контролери портів: жорсткого диска і приводу компакт-дисків, контролер шини USB, контролер шини PCI.

Ремонт USB-портів. Ноутбук може не реагувати на підключення USB-пристроїв з різних причин. Або порти відключені в BIOS, або ж встановлена програма, яка блокує автоматичне підключення пристроїв. Подивіться на самі роз’єми – можливо, вони пошкоджені фізично. Зламані USB-порти можна замінити на нові. Якщо USB-порт підібрати неможливо, ставиться заглушка.

У розхитаному роз’ємі починає пропадати контакт. Зовні це проявляється в тому, що ноутбук не стабільно визначає підключені пристрої. У цьому випадку для під’єднання їх необхідно кілька разів витягти і вставити або поворушити в роз’ємі. Якщо нічого не робити, то з часом порт взагалі перестане працювати. У розхитаних роз’ємах може виникати замикання, яке призведе до пошкодження інших, більш дорогих компонентів материнської плати.

Ремонт LAN-портів. Найчастіше не реагує на підключення витої пари через поганий контакт. Подивіться на контакти, швидше за все деякі з них просто погнулися і їх треба випрямити. Якщо роз’єм виглядає добре, і контакти в порядку, значить проблема в чіпі мережевої карти.

У нашому сервісному центрі можна замінити будь-які роз’єми, південний міст, а також налаштувати програмне забезпечення для правильної роботи портів.