Зверніть увагу. Умови викупу ноутбуку:

  • Приймаємо комп’ютери і ноутбуки лише на базі процесорів Core i3, i5, i7.
    CELERON I PENTIUM НЕ ПРИЙМАЄМО. 
  • Викуп робочих ноутбуків здійснюється по ціні до 50% від ринкової вартості і попереднього огляду.
  • Вартість викупу неробочого ноутбуку озвучеємо після діагностики.

викуп ноутбуків

Якщо Ваш ноутбук вийшов з ладу, не засмучуйтесь ми готові придбати його. Ви можете скористатись послугою викуп неробочих ноутбуків у Львові.Багато людей мають хибну думку що поламаний ноутбук ніхто не купить, але у сервісному центрі можуть використати ноутбук на запчастини.

Наша компанія займається скупкою б/у ноутбуків, і пропонує досить вигідні умови. Ви зможете в цьому переконатись, якщо вирішите продати ноутбук нам. Щоб взнати вартість неробочого комп’ютера слід викликати майстра або привезти техніку у наш офіс. Великий досвід роботи і висока кваліфікація майстрів дозволить після декількох хвилинної діагностики оцінити поламаний ноутбук.

викуп неробочих ноутбуківУ чому сенс продажу ноутбука на запчастини? Ви зможете миттєво отримати певну суму грошей за неробочий ноутбук, і додавши невелику суму купити нову техніку.

Чому не вигідно самостійно продавати ноутбук по запчастинах? Як відомо з практики ця процедура займає досить багато часу. Деякі запчастини зовсім не користуються попитом, або коштують геть смішну ціну. При розборці ноутбука самостійно є ймовірність зіпсувати робочі елементи. Кваліфіковані фахівці знають які деталі є взаємозамінними з іншими моделями, а без такої інформації продаж деталей може тривати роками. І не забувайте що світ ІТ технологій швидко рухається і з кожним днем стара техніка падає у ціні. Саме тому Ми пропонуємо скористатись послугою Викуп неробочих ноутбуків.

Крім купівлі неробочих ноутбуків на запчастини, ми пропонуємо обмін несправного ноутбука на робочий б/у з невеликою доплатою.

Скупка ноутбуків здійснюється протягом години, цього часу вистачить щоб перевірити технічний стан і оцінити техніку.

Якщо Вас зацікавила:

  • Скупка ноутбуків
  • Продаж ноутбуків на запчастини
  • Обмін несправного ноутбука на робочий.

Звертайтесь у в наш сервіс і ми Вам допоможемо у вирішенні Вашої проблеми.