ремонт ноутбуків hp

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків hpУсунемо будь-які недоліки в роботі ноутбуків Hewlett Packard. Максимально швидко і уважно проведемо безкоштовну діагностику Вашого ноутбука. Поставивши діагноз, чесно розповімо про нього клієнту. Не займаємося вимаганням, відразу визначимо точну вартість ремонту ноутбука HP у Львові.

Працюємо швидко, використовуємо конвеєрний принцип. Замінимо будь-який модуль, будь-яку несправну деталь. Питання та проблеми із запчастинами – це НЕ про нас, в наявності ВСІ і ЗАВЖДИ. Даємо гарантію на роботу пристрою після проведення ремонту.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків HP

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

Всесвітню популярність американська компанія Hewlett Packard отримала, в тому числі, завдяки високоякісним ноутбукам, які довгий час вважалися еталоном у своєму сегменті ринку комп’ютерної техніки. На жаль, сьогодні ремонт ноутбуків HP у Львові вже не настільки рідкісне явище, але вони, як і раніше, є одними з самих надійних та якісних.

Однією з особливостей продукції HP є те, що моделі різних цінових категорій (так звана потужність ноутбука) найчастіше випускаються в однакових корпусах. Таке сумнівне технічне рішення призводить до того, що системи охолодження потужних моделей працюють недостатньо ефективно, і це стає причиною перегріву, як наслідок, виходу з ладу (зазвичай в першу чергу страждає відеоплата) та веде до ремонту ноутбуків HP у Львові, часто досить дорого.

Іншою найбільш поширеною причиною перегріву, внаслідок якого часто доводиться проводити ремонт ноутбуків HP у Львові, як і у випадках з ноутбуками інших виробників, є накопичення пилу на платах і в системі охолодження. Типовою поломкою, викликаною надлишком тепла, є вихід з ладу плати “північного моста” (Northbridge).

Ну і останньою в ряду “характерних” несправностей ноутбуків HP можна вважати нестабільну роботу або повну відмову плати “південного моста” (Southbridge). Це може бути викликано уже згадуваним вище перегрівом, так і сильними вібраціями або коротким замиканням, спровокованим статичною електрикою.

Для виправлення всіх згаданих вище несправностей ремонт ноутбуків HP повинен проводитися в спеціально обладнаному сервісному центрі, котрі оснащенні необхідними засобами та інструментами. Фахівці нашої компанії не тільки мають у своєму розпорядженні всі потрібне специфічне обладнання, а й володіють великими теоретичними знаннями, а також мають великий досвід ремонту ноутбуків HP у Львові, що дозволяє їм швидко і якісно виконувати відновлювальні роботи будь-якої складності.