ремонт ноутбуків Acer

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків acerПотрібен ремонт ноутбуків Acer у Львові? Не проблема. Довірте цю справу нашим професіоналам. Кращі інженери та IT-фахівці нашого сервісного центру зроблять все, щоб максимально швидко реанімувати вашого електронного друга.

Завжди в наявності будь-які комплектуючі. Всі типи ремонту. Чесна і безкоштовна діагностика. Швидко, вигідно, надійно. При дефіциті часу, Ви можете скористатися кур’єрською доставкою, а також викликати нашого спеца в офіс або додому.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Acer

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

Комп’ютерна техніка тайванської компанії Acer є однією з найбільш поширених у світі. У багатьох країнах (не виключаючи Україну) ноутбуки даної фірми займають до 15-20% ринку, будучи одним з визнаних лідерів. Їх широке поширення призвело до того, що склалася велика система сервісних центрів, що дозволяє швидко здійснити ремонт ноутбуків Acer у Львові в разі виникнення будь-якої несправності.

У цілому сьогодні вся продукція Acer відрізняється приємним функціональним дизайном і вельми якісною збіркою (чого не можна було сказати про старі моделі: раніше багатьом користувачам доводилось віддавати в ремонт свої ноутбуки Acer для заміни корпусу, який виготовлявся з низькоякісного пластику, та тріскався в районі петель навіть при слабкому механічному навантаженні).

Однією з найчастіших причин ремонту ноутбуків Acer у Львові є вихід з ладу відеокарти, яка давно визнана одним з найбільш слабких вузлів в даних машинах. Основними причинами поломки відеочіпа є: його невисока якість і перегрів (причому він може виникати не тільки через забиту пилом систему охолодження, але й тому, що система охолодження, використана фірмою у своїх ноутбуках, недостатня для досить потужних відеокарт). Провести ремонт ноутбуків Acer в даному випадку можна тільки одним способом – заміною відеочіпа. При цьому необхідно використовувати спеціальне паяльне обладнання.

Другою характерною поломкою є вихід з ладу плат “північного” та “південного” мостів, які також не відрізняються особливою надійністю. Як і у випадку з відеочіпом, ситуація виправляється заміною плат на нові.

Як правило, провести ремонт ноутбуків Acer у Львові просто, оскільки багато комплектуючих для різних моделей є взаємозамінними. Однак, справедливо це не для всіх запчастин: деякі з них є дуже дорогими і встановлюються тільки в окремі моделі (наприклад, пристрої, що зчитують відбитки пальців; матриці, що дають неспотворене зображення, навіть якщо дивитися під самим гострим кутом і т д.). Добре розбираючись у всіх особливостях різних лінійок ноутбуків Acer, маючи великий досвід з ремонту та технічного обслуговування, володіючи всім необхідним обладнанням, фахівці нашого сервісного центру відремонтують Ваш ноутбук за максимально короткий термін, при цьому якість робіт буде самою найкращою.