Якщо знайшли в магазині чи інтернеті бажаний компютер, і хочете його купити.
Звертайтесь до нас, ми зберемо вам ідентичний комп’ютер дешевше на 500-1000 грн ніж магазинний варіант.

Зберемо для вас ПК відповідно до ваших потреб. Допоможемо зекономити від 25 до 65%  при купівлі комп’ютера. Збірка ПК на замовлення у Львові.

Зібрати пк на замовлення – найправильніше рішення. Це дає можливість придбати комп’ютер який в повній мірі відповідатиме індивідуальним вимогам.

  Ім'я*
  Телефон*

  Скільки коштує зібрати комп’ютер у Львові

  Послуга ВАРТІСТЬ, ГРН.
  Збірка комп’ютреа під ключ від 500 грн
  Збирання ПК з вашими деталями 800-2000 грн
  Підбір комплектуючих для ПК від 300

  Зателефонуйте прямо зараз

  Послуга збирання персонального комп’ютера «під ключ»

  Зібрати свій пк означає заощадити і зробити по-справжньому вигідне придбання. Від клієнта вимагається лише визначитися з бюджетом на комп’ютер і позначити ключові завдання перед фахівцями, які займуться складанням. З боку виконавців гарантований підбір ідеального варіанту.

  Зібрати комп’ютер можна для:

  • ігор;
  • роботи в офісних програмах;
  • рендерингу і монтажу;
  • серфінгу в мережі.

  Замовити можна комп’ютер будь-якої конфігурації. Це може бути офісний або навчальний ПК, пристрій для ігор, монтажу відео, роботи в графічних редакторах. Апгрейд буде без проблем доведений до потрібних параметрів.

  Аргументи на користь індивідуальної збірки

  Зібрати ігровий комп’ютер можна за розумну ціну. Серед головних переваг індивідуальної збірки виділяють:

  Економію часу і грошей

  При купівлі ПК в магазині переплата інколи сягає до 300%. При складанні пк такого немає. Термін виконання поставленого завдання – до 5 днів.

  Індивідуальна конфігурація

  Зібраний ПК буде виглядати саме так як ви захочете. Це стосується “начинки”, а також дизайну. Адже ніхто не відміняв естетичну складову.

  Максимальну продуктивність

  ПК буде зібраний під ваші потреби. Тому ви не переплачуєте за непотрібний функціонал чи потужність, яка вам не потрібна.

  Гарантія

  Ваш компютер буде складатись виключно з нових деталей та компонентів, тому ви отримаєте офіційну гарантію на всі комплектуючі.

  Ми збираємо комп’ютер за кілька днів, терміни виконання замовлення мінімальні, здійснюємо індивідуальний підбір комплектуючих для пк. Фірмові комп’ютери, що володіють необхідними експлуатаційними характеристиками, коштують у кілька разів дорожче аналогів, зібраних на замовлення.

  Підбір комплектуючих для пк виконується професіоналами, які постійно стежать за новинами з техно сфери і одними з перших діхнаються про нові процессори, відеокарти та інші новинки.

  Одним з головних аргументів, які спонукають замовити індивідуальну збірку, є актуальність «заліза». У фірмових комп’ютерах частина компонентів нерідко виявляється застарілими. ПК, зібрані на замовлення, позбавлені цього недоліку. Фахівці в обов’язковому порядку проведуть всі необхідні тестування і налаштують комп’ютер. Виконають установку ОС, антивіруса. Нададуть гарантію.

  Скористайтеся можливістю замовити збірку пк за привабливою вартістю.


  Залишити заявку на збірку ПК

   Ім'я*
   Телефон*
   Деталі