Якщо знайшли в магазині чи інтернеті бажаний компютер, і хочете його купити.
Звертайтесь до нас, ми зберемо вам ідентичний комп’ютер дешевше на 500-1000 грн ніж магазинний варіант.

Зберемо для вас ПК відповідно до ваших потреб. Допоможемо зекономити від 25 до 65%  при купівлі комп’ютера. Збірка ПК на замовлення у Львові.

Зібрати пк на замовлення – найправильніше рішення. Це дає можливість придбати комп’ютер який в повній мірі відповідатиме індивідуальним вимогам.

  Ім'я*
  Телефон*

  Скільки коштує зібрати комп’ютер у Львові

  Послуга ВАРТІСТЬ, ГРН.
  Збірка комп’ютреа під ключ від 500 грн
  Збирання ПК з вашими деталями 800-2000 грн
  Підбір комплектуючих для ПК від 300

  Зателефонуйте прямо зараз

  Основні варіанти збірки ПК

  Збірка по бюджету

  Потрібно просто назвати спеціалістові той бюджет, якого потрібно дотримуватися. В такому разі майстер буде підбирати максимально якісні комплектуючі з урахуванням ціни.

  Збірка за комплектуючими

  Як варіант, можна самостійно обрати та навіть придбати всі комплектуючі для ПК, а потім звернутися до спеціаліста, щоб він все швидко та професійно зібрав за стандартами.

  Збірка по характеристиках

  Якщо потенційний клієнт точно знає, який саме він бажає зібрати комп’ютер, то можна створити технічне завдання для виконавця та перерахувати там всі елементи.

  Збірка за задачами

  Для того, кому потрібен ПК, який виконуватиме конкретні функції, то можна проста перелічити список у технічному завданні, передати його майстру, щоб той підібрав ідеальні комплектуючі. В такому разі слід пам’ятати, що бюджет буде залежати саме від потужності ПК та його характеристик. Якщо задач забагато, то зібрати бюджетну техніку буде складно.

  Послуга збирання персонального комп’ютера «під ключ»

  Зібрати свій пк означає заощадити і зробити по-справжньому вигідне придбання. Від клієнта вимагається лише визначитися з бюджетом на комп’ютер і позначити ключові завдання перед фахівцями, які займуться складанням. З боку виконавців гарантований підбір ідеального варіанту.

  Зібрати комп’ютер можна для:

  • ігор;
  • роботи в офісних програмах;
  • рендерингу і монтажу;
  • серфінгу в мережі.

  Зібрати ігровий комп’ютер

  Зараз одним з найпопулярніших варіантів є ігровий комп’ютер. Його основний елемент – це відеокарта. Вона повинна бути потужною, зносостійкою та відповідати сучасним стандартам. Якщо користувач бажає бачити перед своїми очима гарну графіку, то економити на відеокарті не можна. Велику роль у такому комп’ютері також грає ще й процесор. Чим він потужніший, тим краще. Додатково потрібно придбати ще навушники, професійну ігрову мишу, великий монітор, а краще два, щоб збільшити кути та все бачити в ідеальному форматі.

  ПК для роботи з фото/відео

  Для роботи з відео/фото потрібно брати ПК з гарною відеокартою. Якщо вона виявиться дуже дешевою, то якісне зображення користувач точно не побачить.

  Техніка складається з:

  • багатоядерного процесора;
  • якісної відеокарти з високими пропускними можливостями;
  • великого монітора;
  • блока з регулярним охолодженням.

  Збірка офісного комп’ютера

  Якщо розглядати офісний ПК, то його збірка вважаються доволі бюджетною. Він має низьку ціну, проте відрізняється гарним функціоналом, якого достатньо для роботи в офісі. Зазвичай для збірки використовують комплектуючі, які кілька років вже не користуються попитом в магазинах.

  Якщо ви постійно займаєтесь роботою за комп’ютером та не бажаєте нікому заважати, то можна зібрати безушмний ПК. Для цього знадобиться придбати максимально тихі комплектуючі, які відрізняються пасивним охолодженням, видають мінімальний шум та мають звукоізоляційне оснащення. Професійний підбір комплектуючих для збірки ПК допоможе створити ідеальний варіант.

  Збірка сервера на замовлення

  Сервер – це окремий елемент. Від його якості залежить робота ПК, бізнес, конфіденційність, надійність, безпека. Зазвичай цей вид техніки працює на вінчестерах, серверних процесорах, великій кількості оперативної пам’яті.

  Замовити можна комп’ютер будь-якої конфігурації. Це може бути офісний або навчальний ПК, пристрій для ігор, монтажу відео, роботи в графічних редакторах. Апгрейд буде без проблем доведений до потрібних параметрів.

  Аргументи на користь індивідуальної збірки

  Зібрати ігровий комп’ютер можна за розумну ціну. Серед головних переваг індивідуальної збірки виділяють:

  Економію часу і грошей

  При купівлі ПК в магазині переплата інколи сягає до 300%. При складанні пк такого немає. Термін виконання поставленого завдання – до 5 днів.

  Індивідуальна конфігурація

  Зібраний ПК буде виглядати саме так як ви захочете. Це стосується “начинки”, а також дизайну. Адже ніхто не відміняв естетичну складову.

  Максимальну продуктивність

  ПК буде зібраний під ваші потреби. Тому ви не переплачуєте за непотрібний функціонал чи потужність, яка вам не потрібна.

  Гарантія

  Ваш компютер буде складатись виключно з нових деталей та компонентів, тому ви отримаєте офіційну гарантію на всі комплектуючі.

  Ми збираємо комп’ютер за кілька днів, терміни виконання замовлення мінімальні, здійснюємо індивідуальний підбір комплектуючих для пк. Фірмові комп’ютери, що володіють необхідними експлуатаційними характеристиками, коштують у кілька разів дорожче аналогів, зібраних на замовлення.

  Підбір комплектуючих для пк виконується професіоналами, які постійно стежать за новинами з техно сфери і одними з перших діхнаються про нові процессори, відеокарти та інші новинки.

  Одним з головних аргументів, які спонукають замовити індивідуальну збірку, є актуальність «заліза». У фірмових комп’ютерах частина компонентів нерідко виявляється застарілими. ПК, зібрані на замовлення, позбавлені цього недоліку. Фахівці в обов’язковому порядку проведуть всі необхідні тестування і налаштують комп’ютер. Виконають установку ОС, антивіруса. Нададуть гарантію.

  Скористайтеся можливістю замовити збірку пк за привабливою вартістю.


  Залишити заявку на збірку ПК

   Ім'я*
   Телефон*
   Деталі