ремонт ноутбуків Apple

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

Торгова марка Aремонт ноутбуків applepple відома у всьому світі, хоча і не можна сказати, що продукція даної американської фірми широко поширена. Причиною цієї помірної популярності в основному є досить високі ціни.

При цьому варто відзначити, що якість усіх комплектуючих і рівень складання устаткування дуже і дуже високі, так що ремонт ноутбуків Apple у Львові – це більше виняток, ніж правило.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Apple

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна матриці дисплея від 500
Заміна корпусних деталей від 300
Ремонт материнської плати від 600
Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
Заміна клавіш, CD-DVD від 300
Повторне встановлення ОС від 250
Видалення вірусів від 100
Професійна налаштування ОС 250

Основна причина здачі в ремонт ноутбуків Apple – необережне ставлення власника: розколоті корпуси і розбиті матриці. Також доводиться здійснювати ремонт ноутбуків Apple у Львові після неправильного підключення периферійних пристроїв, що є причиною виходу з ладу ланцюга живлення. Крім цього ремонт буває необхідний після стрибка напруги в мережі, що, на жаль, часто трапляється в будь-якому місті нашої країни. Однак можна назвати і деяку кількість «типових» для техніки Apple несправностей.

Це: вихід з ладу відеоплати (зазвичай відбувається через те, що система охолодження засмічується пилом і починає працювати неякісно), вихід з ладу жорсткого диска, поломка материнської плати.

Відносно слабка поширеність техніки даної марки обумовила той факт, що за ремонт ноутбуків Apple у Львові беруться тільки деякі сервісні центри. Але не це є найбільшою складністю: різні лінійки (навіть нові покоління моделей всередині лінійки) продукції Apple можуть мати істотні конструктивні відмінності, через що проведення ремонту ноутбуків Apple є непростим завданням і для професіоналів.

Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід усунення різних несправностей ноутбуків Apple. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання для проведення будь-яких видів ремонту. При цьому кожен співробітник регулярно відвідує курси по роботі з обладнанням Apple. У результаті ми можемо запропонувати нашим клієнтам швидке і максимально якісне вирішення всіх проблем, які тільки можуть виникнути при ремонті ноутбуків Apple у Львові.