• ремонт блоку живлення ноутбукаБезкоштовна діагностика при замовленні послуги
 • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
 • Великий вибір комплектуючих
 • Сучасне обладнання
 • Надійна упаковка при доставці
 • Абсолютний контроль якості

ремонт блоку живлення

Потрібен ремонт зарядки для ноутбука? Штекер зарядки вийшло з ладу? Відремонтуйте його у нас. Безкоштовно проведемо діагностику, знайдемо будь-які необхідні запчастини, а при недоцільності ремонту чесно скажемо – купіть новий.

Ми виконуємо професійний ремонт блоків живлення ноутбуків і комп’ютерів будь-яких виробників і потужностей. Швидко, якісно, дешево та з гарантією. Можете пошукати краще, але рекомендуємо не витрачати час.

Ціни на ремонт блоку живлення ноутбука

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна конвертора DC-AC від 300
Ремонт материнської плати від 600

Дана проблема може бути вирішена в умовах сервісного центру або на виїзді

Серед причин, що викликають вихід із ладу зовнішніх і внутрішніх блоків живлення, можемо зазначити:

 • перепади напруги в мережі;
 • неакуратне підключення або відключення блоку живлення від ноутбука;
 • удари і падіння ноутбука;
 • перегин штекера зарядного пристрою, підключеного до ноутбука;
 • використання неоригінального блоку живлення і акумулятора.

Внаслідок цього можуть з’явитися наступні проблеми:

 • ноутбук перестає включатися;
 • ноутбук вимикається після декількох секунд роботи;
 • ноутбук перестає заряджатися;
 • ноутбук заряджається тільки при певному положенні кабеля блоку живлення.

Спосіб ремонту блоку живлення ноутбука визначається після діагностики. Справа в тому, що причин виходу з ладу може бути декілька, і кожна з них вимагає своїх методів. Наприклад, може знадобитися тільки заміна роз’єму живлення, або ж навіть установка нової материнської плати через пошкодження ланцюгів живлення.

Ремонт зовнішнього блоку живлення

Роз’єм живлення ноутбука перебуває в постійній експлуатації. Середньостатистичний користувач підключає і відключає блок живлення ноутбука по 3-4 рази на день. Стандартний роз’єм живлення ноутбука недостатньо надійний і при постійному, неакуратному використанні, ламається.

Зовнішній блок живлення ноутбука сильно гріється. Намагайтеся не закривати доступ повітря до вентиляційних отворів.

Один з варіантів вирішення проблеми – це заміна блоку живлення ноутбука на інший з більшим запасом сили струму (А). Сила струму, вказана на блоці живлення (наприклад, 5А), повинна дорівнювати або бути більшою сили струму, вказаної на зворотній стороні (під батареєю) ноутбука (наприклад, 4.2А). Врахуйте, що напруга, вказана на блоці живлення і на ноутбуці, має збігатися. Якщо є запас потужності, блок живлення залишиться холодним навіть при максимальних навантаженнях.

Штекер блоку живлення сильно гріється. Це означає, що у вас поганий контакт роз’єму живлення ноутбука в материнській платі. Цей недолік необхідно терміново усунути: може виникнути замикання в роз’ємі живлення, що виведе з ладу мікросхеми керування.

Розхитався роз’єм живлення в ноутбуці. Якщо порухати провід блоку живлення в районі роз’єму – ноутбук переходить на акумулятор і назад.

Якщо ремонт проводити недоцільно, необхідно придбати новий блок живлення. Проблема полягає в тому, що знайти оригінальний  адаптер живлення досить важко. Тому доводиться підбирати аналог. Тут дуже важливо, щоб він повністю збігався з оригіналом за основними параметрами: напругою, силою струму, розмірами, формою і полярністю штекера.

Ремонт внутрішнього блоку живлення

Відбувається через перепад (стрибок) вхідної напруги, вихід з ладу батареї, перегріву, старіння елементів. Зазвичай призводять до повної непрацездатності ноутбука. Частково захистити від проблеми може мережевий фільтр.

Ремонт полягає в заміні або перепаюванні ШІМ-контролерів і ключів в ланцюгах живлення. Для проведення робіт потрібне спеціальне устаткування (осцилограф).

У нашому сервісному центрі можна замінити або відремонтувати зовнішній і внутрішній блок живлення, замінити штекери блоку живлення.