продаж б/у ноутбуків

 • Безкоштовна діагностика (при замовленні ремонту)
 • 14 днів безкоштовної технічної підтримки
 • Абсолютний контроль якості
 • Гарантія

Залишити заявку

  Ім'я*
  Телефон*

  Сервісний центр ІТ Плюс займається продажем б/у ноутбуків. У нас Ви зможете недорого купити ноутбук і отримати на нього гарантію.
  Усі ноутбуки які знаходяться в продажі пройшли детальну перевірку та тестування, тому Ви можете бути впевнені, що купуєте справну та надійну техніку. При зустрічі, перед покупкою, наші фахівці разом з покупцями перевіряють стан ноутбука, та тестують відповідними програми типу EverestTFTTEST … Усі б/у ноутбуки , як правило, продаються з заново встановленою операційною системою, та необхідним програмним забезпеченням. Тому Ви ще у нас в офісі зможете провірити комп’ютер на ділі, а по покупці не прийдеться звертатись у сервісні центри, та витрачати додаткові гроші за встановлення драйверів та видалення вірусів, а зразу приступити до роботи.

  У чому перевага покупки б/у ноутбука?

  Економія, економія і ще раз економія. Вже пройшов час коли ноутбук купували заради престижу, на даний момент це машина для роботи. Більша частина користувачів виконує прості стандартні завдання, для цього підходить ноутбук 2-ох річної давності, а коштує він на 50% менше ніж новий, такої ж комплектації. Так навіщо переплачувати?

  У Інтернеті дуже велика пропозиція вживаних ноутбуків

  Так на різних сайтах приватних оголошень великий вибір б/ноутбуків, але є деякі нюанси:

  • Перед покупкою у Вас не буде змоги протестувати його вживу;
  • У разі неякісної роботи Ви не зможете звернутись з претензіями до продавця. Точніше зможете, у інтернет режимі, але швидше за все вони будуть проігноровані.
  • Переважно люди продають те що їм не потрібно, або почало «глючити» і якраз той момент, щоб вчасно його продати.

  Якщо Ви вподобали один з запропонованих ноутбуків, і маєте дома неробочий ноутбук, то можете здійснити обмін поламаного ноутбука на справний доплативши різницю в ціні.

  Звертайтесь у Наш Сервіс  і Вам запропонують ноутбук який буде відповідати Вашим потребам, та можливостям. У нас дуже часто оновлюється асортимент, і можливо те що Ви шукаєте просто не встигли виставити на сайт. Обов’язково передзвоніть і уточніть наявність ноутбука.

  Викликати майстра

   Ім'я*
   Телефон*
   Деталі
   Розташування

   м. Львів

   Телефон

   096-101-22-11