безкоштовний виклик майстра

 • Безкоштовна діагностика  (при замовленні ремонту)
 • Гарантія на виконану роботу
 • Безкоштовний виїзд до клієнта
 • Ремонт комп’ютерної техніки вдома
 • Вам не потрібно нікуди їздити

Іноді виникають такі ситуації, коли ваш ноутбук або комп’ютер не підпорядковується вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, а саме коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ, або ж відправити лист. Часом і улюблена гра зависає на найцікавішому місці, коли йде питання життя і смерті. І тоді хочеться як найшвидше вирішити проблему. Тому, щоб вам не прийшлося довго бігати і шукати майстра який міг би відремонтувати дану поломку. В нас діє послуга  безкоштовний виклик майстра до дому.

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елемента, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу вашого ноутбука або комп’ютера своїми силами, адже цим ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ноутбуків та ПК на дому тільки кваліфікованим фахівцям. Тим більше в нас виклик майстра безкоштовно.

Залишити заявку

  Ім'я*
  Телефон*

  Що собою являє виклик майстра

  Слід зазначити, що найбільш затребуваною послугою є ремонт комп’ютерної техніки вдома чи в офісі. У цьому випадку майстер приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп’ютера як найшвидше. Завдяки такій послузі ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра – за викликом він приїде у зручний для вас час і до того ж абсолютно безкоштовно.

  Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп’ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука чи ПК, ми швидко і з гарантією усунемо будь-які складності неполадки і при необхідності зробимо настройку комп’ютера.

  Фахівці проконсультують вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашої техніки – все це абсолютно безкоштовно. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер з ремонту комп’ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома не можливий, він візьме його в майстерню видавши вам при цьому акт про отримання техніки і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані.

  Отож, якщо Ваш комп’ютер висне, не включається, перегрівається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів, з’явився синій екран, чи вискочив банер – терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп’ютерна допомога – це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

  Викликати майстра

   Ім'я*
   Телефон*
   Деталі
   Розташування

   м. Львів

   Телефон

   096-101-22-11