залитий ноутбук

  • Безкоштовна діагностика при замовленні послуги
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

Ціни на популярні послуги

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика починається відразу після надходження в сервіс для запобігання процесу корозії 250
Заміна клавіатури від 300
Заміна приводу CD / DVD від 150
Ремонт материнської плати від 600

Пролита на ноутбук рідина, дуже поширена причина, через яку звертаються в наш сервісний центр. Як правило, залитий ноутбук підлягає відновленню, але все залежить в першу чергу від грамотності дій власника техніки.

Попадання вологи в ноутбук може відбуватися самими різними шляхами: починаючи від знаходження його на вулиці під час дощу і навіть до випадку, коли на ноутбук попісяв ваш любимий котик чи песик. Інколи, просто залишивши ноутбук на вулиці на ніч (наприклад, перебуваючи з друзями на відпочинку за містом), є шанс, що сконденсована на ньому рідина призведе до серйозної поломки. Однак, найбільш часто трапляється ситуація, коли хтось із гостей або сам господар залив по необережності ноутбук яким-небудь напоєм. Найгіршим варіантом є потрапляння на клавіатуру газованих і алкогольних напоїв (наприклад, пива) – на відміну від чистої води, вони дуже швидко пошкоджують струмопровідні доріжки.

Отже, залили ноутбук – що робити? В першу чергу треба знеструмити апарат. Чим швидше це буде зроблено, тим краще. Потім необхідно вийняти акумулятор і перевернути ноутбук. У такому положенні чистою ганчіркою або губкою треба витерти з апарату всю наявну рідину. Наступним кроком буде якнайшвидше віднести лептоп в сервісний центр, де професіонали повністю розберуть його, почистять і просушать. Не варто сподіватися на те, що якщо залили ноутбук, але вчасно його вимкнули та висушили, і апарат після цього включається, то небезпека минула: якщо не провести своєчасну чистку, ввібрана платами рідина стане причиною виникнення корозії і незабаром техніка перестане працювати.

Максимально якісно відновити після залиття ноутбук може тільки професійна чистка та сушка з використанням спеціального обладнання. Провести їх можна тільки в спеціально підготовленому сервісному центрі, в домашніх умовах це фактично нереально. Навіть якщо Ви відразу не віднесли лептоп в сервіс, обов’язково зробіть це після – проведена діагностика дозволить дізнатися, чи варто чекати найближчим часом виникнення неполадок.