Будь-який пристрій, будь то ноутбук або пк, обладнано системою вентиляції. Але через компактності ноутбука йому не забезпечується достатнє відведення повітря, через що система вентиляції стає слабкою ланкою. Туди потрапляє пил, скупчуються дрібні частинки сміття – через що ноутбук починає сильно грітися, шуміти, зависати, а в підсумку може відмовитися реагувати на команди і зовсім перестати включатися. Якщо таке відбулося – звертайтеся в наш сервісний центр, ми проводимо якісний ремонт ноутбуків за низькою ціною.

 • Безкоштовна діагностика  (при замовленні ремонту)
 • Гарантія на виконану роботу
 • Безкоштовний виїзд до клієнта
 • Ремонт комп’ютерної техніки вдома
 • Вам не потрібно нікуди їздити

Ціни на чистку ноутбуків

 

Послуга ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100 грн
Діагностика (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Чистка ноутбука від пилу без заміни термопасти від 270 до 550 грн
Чистка ноутбука від пилу разом з заміною термопасти від 360 до 630 грн

Зателефонуйте прямо зараз

Якісна чистка ноутбуків від пилюки

Чистку ноутбука від пилу, так само як і чистка пк, потрібно, як мінімум, один раз в 10-12 місяців, а при неправильній експлуатації пристрою і частіше. Навіть якщо ви не переносите ноутбук з місця на місце і працюєте на охолоджуючій підставці – чищення все одно не уникнути. Є кілька ознак, які вказують на те, що ваш ноутбук забився пилом: перегрів, наростаючий шум, довге включення пристрою, самостійне відключення ноутбука, зависання системи.

Поширений міф: ноутбук гріється, тому що вийшов термін його експлуатації. Повірте, жоден, навіть найстаріший «ноут» не нагріватиметься через старість – швидше за все, пристрій просто забито пилом, або в ньому пересохла термопаста. Термопаста забезпечує кращий тепловідвід між чіпом і радіатором, але з часом вона засихає, втрачаючи свої властивості. В такому випадку чистка ноутбука від пилу результату не дасть, єдине, що допоможе – заміна термопасти.

Користуватися ноутбуком, забитим пилом, не рекомендується. Так, ви заощадите гроші на чищенні, зате заміна згорілої від перегріву відеокарти або процесора вам обійдеться набагато дорожче. Почистити ноутбук від пилу можна і самостійно, але багато сучасних ноутбуків мають цілісний корпус, розібрати який – завдання не з легких. Великий ризик пошкодити сам корпус або життєво важливі компоненти пристрою, або неправильно нанести термопасту, через що «ноут» почне грітися ще сильніше, ніж раніше.

Тому, якщо ви не маєте досвіду в розбиранні ноутбуків, довірте справу професіоналам! У нашому сервісі проводиться чистка ноутбуків у Львові: ми проведемо ремонт ноутбуків швидко і без проблем, з гарантією ціни і якості. Після професійної чистки в нашому сервісі ви забудете про перегрів і зависання системи, і зможете користуватися ноутбуком як раніше.

  Ім'я*
  Телефон*
  Деталі