ремонт ноутбуків samsung

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків samsungЯкщо ваш ноутбук Samsung гріється, шумить, гальмує, зависає, навіть якщо він просто відмовляється працювати – це не привід хвилюватись! Швидше доставте його нам. В нашому сервісному центрі найкращі інженери, безкоштовна, чесна діагностика, всі необхідні запчастини, гарантія якості і низькі ціни.

Немає часу? Не проблема! Просто викликайте фахівця до себе або скористайтесь послугами нашого кур’єра. Зробимо швидко і на совість. Скажемо прямо – у нас кращий ремонт ноутбуків Samsung у Львові.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Samsung

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна матриці дисплея від 120
Заміна корпусних деталей від 120
Ремонт материнської плати від 600
Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 70
Заміна клавіш, CD-DVD від 50
Повторне встановлення ОС від 92
Видалення вірусів від 80
Професійна налаштування ОС 250

 

Сьогодні група компаній Samsung є одним з лідерів ринку високотехнологічної електроніки, в тому числі все більшої популярності отримують вироблені нею ноутбуки.

Будь-яких специфічних, властивих продукції тільки цього бренду, поломок, що вимагають проведення серйозного ремонту ноутбуків Samsung у Львові, фахівці не відзначають – в цілому корейська техніка надійна. Мабуть, найбільш часто ремонт ноутбуків Samsung проводиться через неакуратну експлуатацію, через що зустрічаємо пошкоджений корпус, перегорілі елементи материнської плати (як правило, через розлиті на ноутбук рідини), з’являються збої в роботі плати “південний міст” (через неправильне підключення периферійних пристроїв до ноутбука – якщо спочатку в мережу включається пристрій, а потім його підключають до USB-порту ноутбука, різниця потенціалів провокує коротке замикання, яке веде до необхідності ремонту ноутбуків Samsung у Львові; втім, це одна з найбільш поширених причин поломок ноутбуків всіх марок).

Також причиною ремонту ноутбуків Samsung у Львові є перегрів, через забиту пилом систему охолодження – така ситуація типова для ноутбуків будь-якої марки, оскільки більшість власників ігнорує необхідність періодичного технічного обслуговування техніки. Особливо чутливі до перегріву моделі серії X – тонкокорпусні легкі ноутбуки високої цінової категорії. Ремонт ноутбуків Samsung даної лінійки складний, дорогий і не завжди закінчується успішно.

Найчастіше вирішенням проблеми є заміна зіпсованої плати, але тут виникає дві складності: по-перше, в даному випадку важливо знайти плату тієї ж компанії-виробника, по-друге, при ремонті ноутбуків Samsung у Львові роботи повинен виконувати дуже досвідчений майстер – вони досить ніжні і часто буває так, що в процесі усунення однієї поломки виникає нова.

Також серед найпоширеніших проблем ноутбуків Samsung можна відзначити петлі матриці, які часто ламаються. Хоча це характерно для всіх корейських ноутбуків.