Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації ноутбука або комп’ютера вам допоможе своєчасна заміна термопасти.

Термопаста – це спеціальна речовина, що відповідає за теплопровідність в вашому електронному пристрої. Вона охолоджує чіпи процесора, відеокарти і навіть мости материнської плати.

Заміна термопасти в ноутбуці

Звернувшись в наш сервіс, ви отримаєте:

 • Безкоштовна діагностика при замовленні послуги
 • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
 • Великий вибір комплектуючих
 • Сучасне обладнання
 • Надійна упаковка при доставці
 • Абсолютний контроль якості

  Ім'я*
  Телефон*

  Ціни на заміну термопасти

  Послуга ВАРТІСТЬ, ГРН.
  Доставка в сервісний центр 100 грн
  Діагностика (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
  Заміна термопасти в ноутбуці від 300 до 600 грн
  Заміна термопасти в комп’ютері від 200 до 300 грн
  Заміна термопасти на відеокарті від 220 грн
  Заміна термопасти на чіпсетах від 270 грн

  Зателефонуйте прямо зараз

  Для чого потрібна заміна термопасти?

  При роботі ноутбука, термопаста передає тепло від процесора до радіатора, на якому стоїть вентилятор. Між поверхнями процесора завжди є невеликий повітряний прошарок, який збільшує теплоізоляцію.

  Призначення термопасти – виключити цей повітряний простір і охолодити його разом з вентилятором, тобто поліпшити тепловіддачу системи охолодження.

  Якщо ви стали помічати, що ноутбук став сильно нагріватися або навіть раптово вимикатися під час роботи, то це показник того, що пора замінити термопасту. Ігнорувати такі ознаки не можна – інакше процесор згорить і тоді вже потрібно буде проводити ремонт ноутбука або купувати новий пристрій.

  Заміна термопасти у Львові

  Наш сервіс пропонує послугу – заміни термопасти у Львові. Майстер виконає всі необхідні процедури для збереження працездатності пристрою:

  • чистка ноутбука;
  • заміна термопасти в ноутбуці.

  Під чищенням мається на увазі розбирання пристрою, чистка деталей від пилу всередині корпусу, заміна термопрокладок і мастила кулера, збірка ноутбука.

  По закінченню процедури буде проведено перевірку температур за допомогою тестових програм, щоб переконатися, що «здоров’ю» ноутбука більше нічого не загрожує.

  Як часто проводять заміну термопасти?

  Загальна рекомендація – раз в 6 місяців. Але кожен процесор має свої номінальні характеристики по нагріванню, тому однозначної відповіді на це питання немає.

  Якщо ноутбук використовується для комп’ютерних ігор, то заміна може знадобитися раз в 3-4 місяці, якщо призначення – офісна робота, то раз на рік. Чим активніше ви використовуєте свій гаджет, тим частіше потрібна заміна термопасти.

   Ім'я*
   Телефон*
   Деталі