• ремонт клавіатури ноутбукаБезкоштовна діагностика при замовленні послуги
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт клавіатури ноутбукаРемонт клавіатури ноутбука у Львові, заміна, установка, відновлення та чистка клавіш – все це виконується швидко, дешево, якісно. Скажемо відверто – це далеко не найскладніше завдання, з яким нам доводиться мати справу.

Залита кавою, раптово перестала працювати, відвалилися клавіші? Це не має значення, просто доставте ваш ноутбук в наш сервісний центр і забудьте про те, що ви стикалися з цією проблемою. При необхідності можемо приїхати до Вас на офіс чи до дому. У нас завжди є будь-які змінні клавіатури для ноутбуків.

Ціни на ремонт клавіатури і заміну клавіш ноутбука

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна клавіатури від 300

Будь-який сучасний комп’ютер, як мобільний, так і стаціонарний, є повнофункціональним виключно за наявності клавіатури. Маючи однакове призначення в обох пристроях, а також володіючи загальними рисами в розташуванні клавіш (яке лише в дрібницях відрізняється в різних моделях), клавіатури стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків мають істотну відмінність: якщо в першому випадку їх можна при поломці досить легко замінити на будь-яку іншу, від абсолютно будь-якого виробника, то коли проводиться ремонт клавіатури ноутбука у Львові, підбір запчастин в більшості випадків буде здійснюватися з моделей того ж виробника, а часто необхідно шукати модель, створену для конкретного лептопа. Навіть якщо зовні моделі схожі, це зовсім не означає, що при ремонті клавіатури даних ноутбуків взаємозамінні – розташування шлейфа підключення до материнської плати і кріплення у них можуть бути абсолютно унікальними.

При експлуатації лептопів часті випадки пошкоджень клавіатури з необережності, серед них одним з найбільш поширених є прлиття рідини на ноутбук. Найчастіше після цього потрібне проведення ремонту клавіатури ноутбука, так як рідина провокує корозію на провідниках клавіатури. Також це може призвести до залипання клавіш.

Ще однією поширеною несправністю є втрата контакту, тобто відсутність будь-якого відгуку від ноутбука при натисканні клавіш. Як правило, це  викликано великою кількістю  пилу, крихт їжі що потрапили в клавіатуру. Найгіршим варіантом вирішення проблеми в даному випадку стає самостійний ремонт клавіатури ноутбука користувачем. Найчастіше результат плачевний – клавіатура в подальшому відновленню не підлягає.

При виникненні будь-яких проблем з клавіатурою лептопа, зверніться до фахівців нашого сервісного центру. Маючи великий досвід робіт з технікою самих різних виробників, відмінно оснащену лабораторію, вони проведуть професійний діагностичний огляд і при необхідності – ремонт клавіатури ноутбука у Львові.