ремонт ноутбуків lenovo

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків lenovoЗалили свій ноутбук Lenovo кавою? Відмовив дисплей? Проблеми з вінчестером, шиною, USB? Пам’ятайте – у нас найкращі фахівці з ремонту ноутбуків Lenovo у Львові! Блискавично визначимо проблему, точно скажемо, скільки коштує її рішення і скільки займе часу.

Цейтнот? Не варто переживати, викликайте додому фахівця або відправте гаджет з кур’єром. Зробимо все в кращому вигляді, швидко, дешево. Потрібна впевненість у гарантованому результаті – звертайтеся.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Lenovo

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна матриці дисплея від 120
Заміна корпусних деталей від 120
Ремонт материнської плати від 600
Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 70
Заміна клавіш, CD-DVD від 50
Повторне встановлення ОС від 92
Видалення вірусів від 80
Професійна налаштування ОС 250

Ноутбуки Lenovo відрізняються досить хорошою якістю виконання. Після покупки компанією Lenovo ноутбучного подрозділу IBM гаджети вийшли з сектору «на любителя» до більш широкого споживача. До слабких місць можна віднести недостатньо зносостійкі та міцні корпусні деталі, що досить часто призводить до необхідності їх заміни та ремонту ноутбуків Lenovo у Львові. З ремонтної точки зору ноутбуки Lenovo відрізняються підвищеною складністю внутрішнього розташування вузлів, що в деяких випадках веде до значного збільшення трудомісткості ремонту.

Добре розбираючись у всіх особливостях різних моделей ноутбуків Lenovo, маючи великий досвід з ремонту ноутбуків Lenovo у Львові та технічного обслуговування, володіючи всім необхідним обладнанням, фахівці нашого сервісного центру відремонтують ваш пристрій за максимально короткий термін, при цьому якість робіт буде найкращою.