ремонт ноутбуків lenovo

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків lenovoЗалили свій ноутбук Lenovo кавою? Відмовив дисплей? Проблеми з вінчестером, шиною, USB? Пам’ятайте – у нас найкращі фахівці з ремонту ноутбуків Lenovo у Львові! Блискавично визначимо проблему, точно скажемо, скільки коштує її рішення і скільки займе часу.

Цейтнот? Не варто переживати, викликайте додому фахівця або відправте гаджет з кур’єром. Зробимо все в кращому вигляді, швидко, дешево. Потрібна впевненість у гарантованому результаті – звертайтеся.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Lenovo

# Вид робіт Вартість, грн
1 Доставка в сервісний центр 100
2 Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
3 Заміна матриці дисплея від 500
4 Заміна корпусних деталей від 300
5 Ремонт материнської плати від 600
6 Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 250
7 Заміна клавіш, CD-DVD від 300
8 Повторне встановлення ОС від 250
9 Видалення вірусів від 100
10 Професійна налаштування ОС від 250
11 Відновлення даних з жорсткого диска 300-600

Ноутбуки Lenovo відрізняються досить хорошою якістю виконання. Після покупки компанією Lenovo ноутбучного подрозділу IBM гаджети вийшли з сектору «на любителя» до більш широкого споживача. До слабких місць можна віднести недостатньо зносостійкі та міцні корпусні деталі, що досить часто призводить до необхідності їх заміни та ремонту ноутбуків Lenovo у Львові. З ремонтної точки зору ноутбуки Lenovo відрізняються підвищеною складністю внутрішнього розташування вузлів, що в деяких випадках веде до значного збільшення трудомісткості ремонту.

Добре розбираючись у всіх особливостях різних моделей ноутбуків Lenovo, маючи великий досвід з ремонту ноутбуків Lenovo у Львові та технічного обслуговування, володіючи всім необхідним обладнанням, фахівці нашого сервісного центру відремонтують ваш пристрій за максимально короткий термін, при цьому якість робіт буде найкращою.