ремонт ноутбуків dell

  • Доставка в сервіс
  • МЕГА гарантія на запчастини і послуги 1 рік
  • Великий вибір комплектуючих
  • Сучасне обладнання
  • Надійна упаковка при доставці
  • Абсолютний контроль якості

ремонт ноутбуків dellПроблеми з ноутбуком Dell? Не варто переживати – звертайтесь до нас і ми вирішимо Вашу проблему . Специ вищої кваліфікації визначать несправність безкоштовно, дешево відремонтують, при необхідності відвідають Вас вдома або в офісі. Можемо самі забрати і дбайливо доставити ваш ноутбук в сервіс.

У нас найшвидший, якісний ремонт ноутбуків Dell у Львові. Даємо тверду гарантію. Проводимо профілактику – чистимо, змащуємо, продуваємо.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Dell

ВИД РОБІТ ВАРТІСТЬ, ГРН.
Доставка в сервісний центр 100
Діагностика  (при замовленні ремонту – безкоштовна) 250
Заміна матриці дисплея від 120
Заміна корпусних деталей від 120
Ремонт материнської плати від 600
Заміна зовнішніх роз’ємів системної плати від 70
Заміна клавіш, CD-DVD від 50
Повторне встановлення ОС від 92
Видалення вірусів від 80
Професійна налаштування ОС 250

Продукція американської компанії Dell сьогодні є одним з лідерів ринку комп’ютерної техніки. При цьому саме ноутбуки стали тим видом продукції, які і зробили цю марку популярною. Однак сказати, що це обладнання має славу безвідмовного і досить надійного, – складно.

Пояснюється все різною якістю в модельних лінійках: ремонт ноутбуків Dell у Львові окремих моделей може бути супер винятком, при цьому продукція іншої лінійки може почати виходити з ладу задовго до закінчення гарантійного терміну експлуатації.

Як правило, причиною ремонту ноутбуків Dell стає вихід з ладу відеочіпа. Причин несправності може бути декілька. Однією з основних є те, що використовуються чіпи NVidia, що не відрізняються високою якістю. Також часто потрібно проводити ремонт ноутбуків Dell у Львові через те, що на потужні моделі встановлюється недостатньо ефективна система охолодження. В окремих випадках крім відеокарти можуть постраждати й інші чутливі до надлишку тепла комплектуючі.

Ну і звичайно ще однією причиною перегріву, що приводить до необхідності ремонту ноутбуків Dell є халатне відношення користувачів до того факту, що будь-яке устаткування вимагає періодичного проведення технічного обслуговування, зокрема – очищення системи охолодження від пилу. Практика показує, що ця проста дія істотно знижує ризик поломок і допомагає економити фінанси.

Інших “характерних” поломок, що вимагають специфічного ремонту ноутбуків Dell фахівці не відзначають. В основному причинами здачі в ремонт ноутбуків Dell у Львові є зламаний корпусзіпсована клавіатура, пошкодження, викликані пролитими на ноутбук рідинами, тобто банальні проблеми та неакуратне поводження з технікою. Мабуть, ще одним моментом, який варто згадати у зв’язку з ремонтом продукції даної марки, є те, що для застарілих моделей непросто знайти необхідні запчастини.

Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід з ремонту ноутбуків Dell у Львові та мають всі необхідні для цього інструменти. На всі види робіт, що проводяться нами дається гарантія. Уточнити будь-які подробиці, ви можете за телефоном у наших менеджерів.