Заміна шлейфу матриці ноутбука

Шлейф матриці екрана ноутбука – це свого роду провід, що з’єднує матрицю (екран) з материнською платою. Особливістю пристрою є те, що воно проходить через поворотні петлі кришки ноутбука, що часто і призводить до поломки шлейфу. Головними причинами заміни шлейфу матриці ноутбука є перетирання або передавлювання тонких проводів, що знаходяться всередині шлейфу, внаслідок чого порушуються контакти.

Менш поширені причини несправностей шлейфа матриці ноутбука

  • знос в процесі тривалої експлуатації;
  • неправильна установка шлейфу при виготовленні або ремонті ноутбука;
  • непродумана конструкція моделі;
  • неакуратне поводження з пристроєм: різке відкривання/закривання кришки, транспортування ноутбука без сумки, та ін.

Ознаки несправності шлейфа матриці:

  • зміна зображення при відкриванні/закриванні кришки ноутбука;
  • наявність дефектів зображення: розмиті контури, спотворення зображення;
  • поява на екрані ряби, мерехтіння, смуг;
  • переривчасте зображення;
  • абсолютна відсутність зображення.

Встановити точну причину поломки здатні тільки фахівці, оскільки перераховані вище ознаки також характерні для несправностей відеокарти і деяких інших компонентів системи. Крім того, у ноутбуків різних фірм і окремих моделей є свої «слабкі» місця, які відомі тільки досвідченим майстрам. Якщо ж проблеми з зображенням виникли дійсно з вини «з’єднувального проводу», то залишається два шляхи – ремонт або заміна шлейфу матриці ноутбука. Але варто пам’ятати, що при виборі другого варіанту також постане питання, де придбати новий шлейф і як правильно його підібрати.

Ремонт шлейфів здійснюється вкрай рідко і тільки тоді, коли поломку можна легко визначити і усунути. Наприклад, при поганому входження шлейфу в роз’єм або відходження будь-якого контакту, що буває в деяких моделях ноутбуків внаслідок непродуманого дизайну або неякісного складання. Як правило, же виконується заміна шлейфу матриці екрана ноутбука AsusAcerLenovoHpSonySamsungToshiba тощо.

Сервісний центр “Сервіс ІТ плюс” пропонує послуги по заміні та ремонтові шлейфу матриці екрана ноутбуків всіх провідних виробників, пропонованих на вітчизняному ринку. Завдяки сучасному обладнанню та налагодженим зв’язкам з постачальниками наші кваліфіковані майстри виправлять вашу поломку в найкоротші терміни. Тривалість заміни матриці ноутбука Asus, Acer, Lenovo, Hp, Sony і інших виробників становить всього один день (за умови наявності деталі на складі).

Вартість заміни шлейфу матриці залежить від вартості самої деталі і складності роботи. Зважаючи на особливості пристрою ноутбука установка чи ремонт шлейфу матриці може тривати різну кількість часу. Але в будь-якому випадку майстру доведеться розібрати як корпус ноутбука, так і його кришку. Внаслідок того, що дана операція може призвести до пошкодження інших, більш серйозних і дорогих деталей системи, кваліфікація майстра відіграє першорядну роль.

Акція! При замовленні двох послуг – чистка безкоштовно!

Найчастіші несправності ноутбуків:

заміна матриці (екрану) ноутбука
чистка ноутбука від пилу  та перегріву
заміна акумулятора
Заміна CD / DVD-приводу
Перепрошивка і заміна BIOS
Ремонт і заміна клавіатури ноутбука

Заміна / ремонт wifi модуля в ноутбуці
Ремонт мережевої плати ноутбука
Заміна оперативної пам’яті в ноутбуці
Несправності BIOS ноутбука
Ремонт usb ноутбука
Ремонт роз’єму живлення ноутбука
Ремонт зарядних пристроїв ноутбуків
Ремонт залитого ноутбука
Заміна південного/північного моста на ноутбуці
Заміна клавіші клавіатури ноутбука
Перетворення дисків GPT в MBR
Ремонт адаптера ноутбука

Share this post: