Який антивірус кращий?

Сьогодні Ми поговоримо про захист Вашого комп’ютера, а саме на дуже важливу тему (який цікавить практично всіх) який антивірус поставити або грамотніше сказати – встановити собі на комп’ютер. Всі комп’ютерні користувачі, починаючи з чайників, і закінчуючи талановитими програмістами, досить часто задаються питанням про захист своєї системи від всякого роду неприємностей, адже на даний час існує чимало різноманітних сучасних типів вірусів.

Комп’ютерні віруси розвиваються і прогресують з швидкістю геометричної прогресії. Якщо раніше все обмежувалося, наприклад, легким ушкодженням Операційної Системи, то наразі вже існують такі шкідники, які мало того що знищать дуже важливі для вас файли, але й передадуть конфіденційну інформацію своєму автору. Для того, щоб не відбулося такого непорозуміння, користувачі використовують якісні антивіруси, які блокують будь-який вид загрози.

Читаючи різні форуми ви напевно стикалися з такими фразами:

  • 1. KASPERSKY найкращий антивірус;
  • 2. встановив антивірус NOD32 – супер, до інших не повернуся;
  • 3. Nortoт Internet Security – користуюсь вже 3 роки і бід не знаю, всім раджу, ніякі Каспер, а особливо ноди поруч і не валялись;
  • 4. AVAST – проблем немає, безкоштовно качай скіки хочеш;
  • 5. поставив Dr.Web найкращий – ловить все, касперич відстій!

І т.д. але зрозумілої відповіді на своє запитання, який самий хороший антивірус, щоб віруси знешкоджував і банери не пропускав Ви так і не отримали. І це нормально, тому що користувачі рекомендують те, що подобається їм і те, що вони використовують.

Радячи своїм знайомим у виборі хорошого антивіруса, чи програми проти банерів я керуюся двома закономірностями: самого хорошого антивіруса немає – інакше він би був один єдиний. Гарна ступінь захисту це – будь-який антивірус відомого виробника.

Тепер розберемося з версіями антивірусів. Незалежно від того на якому антивірусі ви зупинитеся, виробники випускають, зазвичай, кілька версій для комп’ютерів. Умовно назвемо Х – free , X , Х – pro .

1. X – free це безкоштовний антивірус. Його можна поставити на необмежену кількість комп’ютерів, він періодично оновлює свою базу – якщо у вас підключений інтернет і охороняє ваш комп’ютер та іншу конфіденційну інформацію. Звичайно ж, бази таких антивірусів, не дозволяють виявляти всі відомі віруси , як це зроблено в платних версіях програм , але якщо на вашому комп’ютері немає секретної інформації, вам цілком достатньо версії Х – free .

2. Х – це вже платна версія. У неї є 30- денний безкоштовний період. Ви завантажуєте дану версію з сайту виробника, встановлюєте, оновлюєте вірусні бази і користуєтеся 30 днів. Після чого поповнення вірусних баз припиниться і вам запропонують купити ліцензію на рік. Ви купуєте ліцензію і користуєтеся цією версією 1 рік, потім є можливість продовжити ліцензію ще на один рік, але вже зі знижкою 20-30%. Таку версію краще поставити користувачам які періодично відвідують потенційно небезпечні сайти, такі як, варезні (піратська музика і кіно, зламані ПО та ігри) і сайти еротичного спрямування.

3. X – pro, від слова професійна, це більш розширена версія Х. Назви можуть бути різні (наприклад у касперского це KIS – “Internet Security”) – це не має значення, сенс залишається один, антивірусні бази у Х і Х- pro одинакові, просто додаються додаткові функції такі як захист пошти, захист ваших персональних даних, вбудований фаєрвол. У цієї версії так само є 30 -денний безкоштовний період. Після чого поповнення вірусних баз припиниться і вам запропонують купити ліцензію на рік, а по закінченню річної ліцензії, можливість продовження зі знижкою. Таку версію я раджу встановлювати людям, які використовують комп’ютер для здійснення платежів за кредитними картками, електронних платежів системи Webmaney і подібних систем або тим, у кого на комп’ютері зберігається важлива інформація, наприклад бухгалтерія фірми .

Як же антивірус вибрати так, щоб відчувати себе в безпеці і забути зовсім про цю проблему?

Розглянемо найбільш популярні антивіруси, які ми рекомендуємо для використання.

  • Антивірус Касперського – безперечно, на сьогоднішній день, мабуть, найкращий антивірус, поширений не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах. Антивірус завоював популярність зовсім не просто так, в ньому встановлені функції, які дозволяють постійно на великій швидкості в режимі так званого реального часу сканувати ваш персональний комп’ютер і моментально блокувати, а також видаляти загрози. Однак захисник комп’ютера сильно вантажить систему, що не зовсім комфортно. Однак надійний захист понад усе, це знає кожен.
  • Avast! Free Antivirus – цей антивірус також дуже популярний, та ще кращий безкоштовний антивірус. Він здатний дійсно якісно захистити вас від різного роду небезпеки і витрачати при цьому мінімальну кількість всіх комп’ютерних ресурсів. Через простоту користування антивірусом, він підходить більшості користувачів, які не хочуть проводити багато часу в налаштуваннях.
  • ESET / NOD32 – включає в себе і інші продукти, веб – антивірус, антивірус, антишпигун, а також мережевий екран і антиспам. Можливо, найшвидший антивірус в наш час, який також розрахований на мінімальну завантаженість вашого персонального комп’ютера. Швидка реакція у NOD32 була досягнута і в ранніх версіях програми, яка помітно виділяє його із списку, так що зовсім необов’язково шукати останні версії для повноцінного захисту.

Ми з Вами розібралися, що найкращого – немає, будь-який відомий антивірус – це добре , і знаємо відмінності версій. Ви можете заходити на сайти виробників, скачувати антивірус і тестувати його протягом місяця. Потім видаляти антивірус і встановлювати інший. Таким способом ви зможете вибрати антивірус і зупинитися на тому, який вам сподобається. Якщо ж у вас виникнуть будь-які проблеми з видаленням вірусів, не вдається розблокувати Windows, не виходить позбутися троянів чи видалити банер, тоді наш сервісний центр допоможе вам у цьому (тільки в нас безкоштовний виклик майстра). Удачі у ваших починаннях!

Share this post: