Ремонт корпуса ноутбука

Привіт всім! Сьогодні в декількох словах опишу про несправність ноутбуків яка здавалося б ремонту не підлягає – про поломку корпуса ноутбука. Що ж робити коли комп’ютер повністю робочий, а корпус ноутбука тріснутий чи побитий, а для заміни аналогічної запчастини немає, якщо є, то коштує як половина вартості всього робочого ноутбука. Подивившись і подумавши Ви скажете все, потрібно купляти другий ноутбук, хай він буде б/у але цілий.  але з впевненістю хочу запевнити Вас, що в нашому сервісному центрі можна виконати ремонт корпуса ноутбука навіть, якщо подивившись на нього подумаєте, що це марна справа. Переважно корпус ноутбука складається з двох основних частин, проте якщо у Вас їх чотири, шість чи вісім Ми повернемо їх робочий вигляд.

Далеко не всі ноутбуки можна назвати надійними і міцними… За певних умов корпус ноутбука може зламатися, і часом не просто зламатися, а взагалі розкришитися на дрібні шматочки. Навіть металеві його деталі, такі як петлі, ламаються, завдаючи пошкодження оточуючому їх пластику.

Чому це відбувається? Не потрібно грати в Шерлока Холмса для того, щоб зрозуміти причину…

Отже, по порядку: верхня (відкривається) частину ноутбука кріпиться до нижньої за допомогою так званих петель (або завіс). У більшості ноутбуків з часом ці петлі починають працювати набагато тугіше, тому що заводська змазка в них висихає. Це проявляється в першу чергу в тому, що кришка ноутбука відкривається і закривається з відчутним зусилям. Тому корпус ноутбука піддається надмірним навантаженням, особливо в місцях кріплення петель. Найчастіше ламаються і самі петлі, і коли господар ноутбука продовжує ним користуватися вже в такому, жалюгідному, стані, то уламки петель починають кришити пластикові частини корпусу ноутбука. Також можуть постраждати і металеві напрявляючі матриці ноутбука, які прикручуються до неї з торців, та нижні кінці які кріпляться до петель ноутбука.

До речі, в деяких ноутбуках проблема тугих петель – це просто хвороба. Найчастіше, це ноутбуки марки Acer серії Extensa і Aspire, але часто зустрічаються ноутбуки ASUS Z-серії, а також ноутбуки Lenovo. Не варто забувати про те, що падіння ноутбуків і удари по них не проходять безслідно… тріснута або надламана деталь рано чи пізно зламається!

Як не допустити поломки корпусі ноутбуків

Що зробити, щоб не допустити поломки корпусу ноутбука? Дуже просто! Якщо Ви відчуваєте, що верхня кришка стала відкриватися і закриватися з прикладаючи зусиля – це перша причина, по якій слід звернутися до сервісного центру. Фахівці змажуть і послаблять петлі ноутбука, щоб його кришка знову стала відкриватися і закриватися без проблем.

Якщо ж корпус все-таки зламався – не намагайтеся своїми руками його відремонтувати. Майстрам сервісного центру ви цим тільки додасте зайвої роботи.

Як виправити становище, якщо кришка ноутбука зламалася

Як ми здійснюємо ремонт корпусів ноутбуків і нетбуків:

З самого початку проводимо діагностику чи не пошкодилися інші елементи такі наприклад як матриця ноутбука, материнська плата чи будь-який інший елемент. Переконавшись, що все в порядку беремся за роботу:

  • Відновлюємо металеву частину конструкції, а саме: міняємо поламані завіси, петлі та направляючі на нові (при бажані клієнта на б/у). У випадку, якщо не вдається знайти нових, наші спеціалісти можуть заварити старі. Часом, зварювання по надійності навіть перевершує заводське виконання, так як шов, що утворюється в місці розлому, надає додаткової міцності деталі.
  • Послабляємо тугі петлі, змащуємо їх спеціальним графітним мастилом. Жорсткість деяких петель регулюється спеціальними гайками, але конструкція інших петель є така, що для ослаблення їх доводиться в буквальному сенсі слова розбивати. Так-так, брати зубило та молоток і розбивати! Тільки так можна змусити їх працювати більш м’яко.
  • Відновлюємо цілісність пластикових частин корпусу. Метод ремонту пластикових деталей корпусу ноутбука залежить від конкретної ситуації. Найчастіше наші фахівці запаюють розломи, впаюють в них латунну сітку. Але нерідко, коли не вистачає фрагментів корпусу, вони відновлюють його цілісність також за допомогою епоксидної смоли і скловолокна. Процес досить трудомісткий і кропіткий, тому і недешевий, але у випадку, коли немає можливості знайти таку цілу деталь, це єдине вирішення питання.

Коротше кажучи, ми не боїмося ніякої роботи і із ентузіазмом беремося за будь-яку, навіть найскладнішу. Для нас ситуації чим складніше, тим цікавіше і цінніше в плані досвіду! Отже коли у вас зламався корпус ноутбука звернувшись в наш сервіс ми знешкодимо поломку з мінімальними втратами зовнішності. Ми виконаємо ремонт корпуса ноутбука будь якої складності.

Share this post: