symantec

Компанія Symantec є одним з найстаріших розробників програмного забезпечення для захисту комп’ютерів від віртуальних загроз. Датою заснування компанії вважається 1 березня 1982.

Розробкою антивірусів команда фахівців з Каліфорнії зайнялася не відразу. Пріоритетом було вивчення і розвиток систем штучного інтелекту, які дозволили б прискорить обробку інформації.

Однак у серпні 1990 Symantec купує компанію Peter Norton Computing і починається нова історія розвитку антивірусної компанії. Саме з тих пір, антивірусний продукт компанії Symantec називається Norton. Перший продукт компанії працював під операційною системою DOS і міг знаходити більшість поширених того часу вірусів.

Сьогодні Symantec є найпопулярнішим рішенням для захисту комп’ютера в Америці. Програмний пакет встановлюється як домашніми користувачами, так і представниками найбільших корпорацій в світі. Експерти регулярно відзначають у своїх доповідях відмінні темпи розвитку аналітичних здібностей наявного антивірусного комплексу. Всі ці роки роботи над штучним інтелектом дали безліч напрацювань, які сьогодні удосконалюються і використовуються в антивірусному пакеті.

Для управління антивірусом використовується простий інтерфейс, з яким впорається і користувач початківець . Продукт не вимагає специфічних налаштувань і вже після встановлення готовий до роботи. А працює він чудово – оптимізований пошуковий модуль мінімально навантажує ресурси комп’ютера, але при цьому дозволяє в автоматичному режимі аналізувати інформацію.

Використання фірмових технологій Symantec дозволяє аналізувати як відкритий, так і шифрований трафік. Глибока перевірка мережевих пакетів гарантує, що будь-яка підозріла передача файлів по мережі буде відразу заблокована. Для параноїків, які побоюються за свої дані просто ідеальний варіант.

Безліч додаткових модулів дозволяють Symantec контролювати отримання і відправку пошти, здійснювати проактивний захист процесів антивіруса, перевіряти справжність сторінок та багато іншого. Експерти давно визнали даний програмний пакет як самий функціональний.

Потужний дослідний центр Symantec щодня аналізує тисячі нових вірусів. Це гарантує підтримку баз в актуальному стані і захист навіть від новітніх вірусів. Оновлення пошукової бази виконується за розкладом, у разі епідемій час реакції на створення захисту не перевищує декількох годин.

Фахівці визнають, що Symantec є надійним засіб захисту даних для тих, хто працює з електронними валютами або просто хоче на максимальному рівні забезпечити захист власних даних.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.