panda

Panda Security відрізняється великою любов’ю до сучасних і передових технологій. З першого року заснування компанія намагається дати користувачам можливість відчути ефективний захист при мінімальному використанні ресурсів.

Компанія Panda Security є чисто європейською розробкою. У 1990 році Мікель Урізарбаррен заснував власну компанію, яка повинна була запропонувати альтернативу західним антивірусним продуктам. Головним перевага нового антивіруса стали невимогливі характеристики до «заліза».

Власний алгоритм виявлення вірусів досить ефективно дозволяє знаходити “нечисть” у надрах жорсткого диска. Досить скоро на іспанський антивірус звернули увагу компанії з європи, які почали страждати від засилля різних шкідливих програм.

Регулярна оптимізація коду дозволяє застосувати все нові методи виявлення вірусів у комп’ютерах та ноутбуках. Незабаром, Panda Security потрапляє в список 500 швидкозростаючих компаній.

Сучасні продукти Panda Security відрізняються простотою установки та налаштування, відмінною евристичної базою і оперативністю оновлення. Їх використовують як у домашньому, так і корпоративному сегменті.

Антивірус Panda фактично складається з двох модулів – Panda Ultrafast і Panda SmartClean2. Перший є потужним двигуном для пошуку вірусів, який використовує деякі технології та механізми штучного інтелекту для визначення коду запущених додатків. У результаті роботи вбудованого симулятора, вірус буде визначений ще до початку його шкідливої ​​діяльності.

Та навіть якщо біда сталася, то другий модуль підчистить всі сліди і дозволить відновити роботу «зіпсованих» додатків. Даний механізм є унікальним, оскільки ще не застосований ні в якому іншому антивірусі.

Додатково Panda Security забезпечує свої продукти просунутим фаєрволом, який дозволяє блокувати передачу особистих даних в мережу. Ви зможете самостійно або в автоматичному режимі контролювати передачу даних по локальної або глобальної мережі. Грамотно настроєний фаєрвол дозволяє не тільки захиститися від різної електронної зарази, але і скоротити витрати трафіку.

На завершення картини, антивірус має фірмову інтелектуальну систему антиспаму, яка блокує небажану пошту. Власні алгоритми розробників дозволяють відмовитися від шаблонних способів перевірки і ефективно виявляють рекламні повідомлення, які користувачам будуть нецікаві.

Команда розробників продовжує вдосконалювати свій продукт. Вже на підході Panda Cloud Antivirus FREE, який використовує популярні «хмарні» обчислення. За задумом творців, такому антивірусу буде під силу боротися навіть з самими новими вірусами, які ще не потрапили в колекцію.

Розпізнавання тіла віртуальної зарази не займатиме багато часу, а доступні ресурси користувача практично не постраждають.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.