eset

Перша асоціація у багатьох користувачів при згадці компанії ESET, це антивірус NOD32. Дійсно, даний програмний продукт дуже полюбився нашим співвітчизникам. Його можна знайти в школах, ВУЗах, на домашніх та офісних комп’ютерах по всій країні.

А почалося все в далекому 1988 році. Саме тоді був розроблений і випробуваний перший прототип антивіруса. Однак розробники зіткнулися з проблемою – яку назву дати своєму дітищу. У той час по центральному телебаченню йшов серіал «Nemocnica na Okraji Mesta», що в перекладі з чеської означає «Лікарня на околиці міста». Розробники вирішили пожартувати над користувачами і назвати свій продукт «Лікарня на околиці диска» або «Nemocnica na Okraji Disku», що і склалося в абревіатуру NOD.

Сама компанія ESTE була зареєстрована в 1992 році, коли в світі постала гостра проблема створення універсального антивірусного продукту, який можу б ефективно боротися з різними кіберзагрозами. В якості місця для розміщення штаб-квартири було вибрано м. Братислава. Офіційне представництво в Україні було відкрито в 2007 році і сьогодні обслуговує мільйони користувачів. У команді ESET працюють професійні аналітики і програмісти, які намагаються максимально швидко реагувати на нові кіберзагрози в глобальній мережі.

Що ж зробило ESET NOD32 таким популярним антивірусом? Варто відзначити простий і зрозумілий для більшості користувачі інтерфейс. Виконати потрібну дію можна всього лише парою кліків. Залежно від навичків користувача можна бути встановити один з двох режимів роботи – звичайний або розширений.

Для визначення вірусів використовується двигунець ThreatSense. Він має всі необхідні інструменти, які дозволяють швидко визначити потенційну небезпеку того чи іншого коду. Внутрішня система самозахисту не дозволить шкідливим програмам вивантажити процеси захисту з системи.

ESET NOD32 має вбудовану систему антиспам, яка автоматично інтегрується в популярні поштові програми. АнтиСПАМ діє по досить цікавому принципом – у нього немає «чорних» і «білих» списків, а перевірка проводиться по всій наявній пошті, що виключає можливість підміни адреси електронної пошти.

Варто також згадати і вбудований фаєрвол, який займається блокуванням трафіку. Це дозволяє не допустити «витоку» ваших даних до зловмисників. Все ж таки розробники вірусів можуть застосувати спеціальний криптор, який «закриє» код вірусу і проаналізувати його буде просто неможливо.

Окремо варто поговорити про оновлення баз ESET NOD32. Розробники програми оперативно викладають оновлення вірусної бази, що дозволяє підтримувати антивірус в бойовому стані. Крім оновлення за допомогою Інтернет, передбачена можливість установки баз з жорсткого диска комп’ютера, що особливо актуально для корпоративного сегмента.

ESET NOD32, завдяки простоті, надійності та невибагливості, займає одну з провідних позицій на ринку захисту інформації.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.