Kaspersky

Ігор Данілов був звичайним програмістом, поки одного разу в своєму житті не зустрівся з комп’ютерним вірусом. Саме з цього моменту він вирішив вивчити всі нюанси віртуальної зарази, щоб створити власні ліки. Перша пробна версія антивіруса була випущена вже в 1991 році і поширювалася безкоштовно.

Через три роки Ігор реєструє марку Dr. Web і починає розробку удосконаленого антивіруса, який зміг би боротися з більш сучасними і небезпечними вірусами.

Згодом, команда розробників починає випускати все більш складні комплекси для боротьби з віртуальними шкідниками. Сучасний антивірус регулярно отримує нагороди від експертів, журналів і сайтів за надання відмінного захисту від вірусів, шпигунів, троянів і багатьох інших напастей, які чекають безтурботних користувачів на просторах Інтернету.

Для користувачів Dr. Web став просто променем світла в царстві складних термінів і інтерфейсів. Антивірус не рясніє яскравим дизайном, має аскетичний зовнішній вигляд і не пропонує користувачам спробувати виконати хитромудрі налаштування. Продукт ідеально вписується в навколишнє середовище операційної системи.

Dr. Web не вимогливий до ресурсів комп’ютера. Тому він став ідеальним рішенням для користувачів нетбуків. Унікальна структура двигунця антивіруса дозволяє працювати навіть з дуже ресурсомісткими додатками без зупинки сканування.

Примітно, що саме Dr. Web став першим  антивірусом, який масово поширюється для захисту комунікаторів від мобільних вірусів.

Користувачі антивіруса можуть окремо налаштувати систему пошуку небажаних листів. Spider Mail відмінно інтегрується в будь-які поштові програми і з великою ефективністю справляється з потоком небажаної кореспонденції. Власний аналітичний механізм забезпечує практично 100% захист від спаму.

Є і батьківський контроль, який не дозволить чаду потрапити на заборонені сайти. До того ж, він убезпечить дитину від різних шахраїв в глобальній мережі. При цьому відключити батьківський контроль можна буде тільки за допомогою пароля.

Оновлення вірусної бази відбувається регулярно. Команда інженерів намагається максимально оперативно реагувати на появу нових штамів комп’ютерних вірусів. У виняткових випадках випускаються окремі утиліти, які готові захистити ваші дані від певних вірусів.

Одна з незаперечних переваг антивіруса Dr. Web є його ціна. Придбати ліцензію може дозволити собі будь-який власник комп’ютера.

На сьогоднішній день Dr. Web є відмінним рішенням для використання на ноутбуках, нетбуках, смартфонах, комунікаторах і звичайних стаціонарних PC. Користувачам вже став звичний зелений павучок, який завжди оберігає їх спокій.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.