Чистка ноутбука

Ключовим моментом в комфортній роботі з ноутбуком є температура даного пристрою. Коли вона перевищує допустиму норму, починаються збої, аварійні вимкнення та інші неприємні моменти, які викликають незручності, наслідком яких може бути апаратний ремонт ноутбука. Найбільш імовірною причиною того, що під час роботи гріється ноутбук, є його забруднення пилом. Допомогти вирішити цю проблему може виключно чистка ноутбука.

Чистка ноутбука від пилу, почистити ноутбук від бруду, заміна термопасти.

Чомусь деякі власники ноутбуків вважають, що якщо вони свого часу справлялися з пилом на персональному комп’ютері, видуваючи її пилососом, то і чистка ноутбука відбуватиметься також легко. Поспішаємо тих, хто дотримується такої думки – засмутити. Воно в корені не вірно.

Ноутбук – це компактний і високотехнологічний пристрій. Деталі в ньому прилягають дуже щільно один до одного. І навіть якщо ви знімите кришку, то для того, щоб почистити ноутбук, мало буде одного пилососа. З кулера, радіатора і ряду інших деталей він просто не зможе здути пил. Там буде потрібно ретельне протирання, спеціальне мастило для кулер, заміна термопасти і в деяких випадках заміна термопрокладок.

Очищення ноутбука в сервісному центрі “Сервіс ІТ плюс” починається з розбирання самого пристрою на деталі. А це далеко не те ж саме, що розібрати персональний комп’ютер. Деталі маленькі, тендітні. Діяти необхідно плавно, але в той же час впевнено. Невірний рух і, як результат – зламані голки процесора або відірваний провід в якійсь системі охолодження.

Чистка ноутбука від пилу, розібраного на деталі ноутбука чи нетбука, здійснюється із застосуванням спеціального технічного оснащення. Адже видалення пилу відбувається не тільки з поверхні пристрою, але також і з радіаторів, роз’ємів, кулерів та інших важкодоступних місць.

На сторожі чистоти ноутбука

Якщо ви прийняли рішення, що чищенням ноутбука повинні займатися професіонали, то ми будемо раді бачити вас в нашому сервісному центрі.

Спеціалісти сервісного центру мають багато-річний досвід в питаннях очищення ноутбуків найрізноманітніших моделей. Ми впораємося абсолютно з будь-якою конфігурацією – від бюджетної до ігрової.

Чистка ноутбука у Львові нами може бути виконана як в офісі, так і з будь-якої, вказаної вами адреси. Наші фахівці працюють швидко, якісно і професійно. І на те, щоб почистити ноутбук від пилу, у них йде всього кілька годин.

У послугу входить:

  • Збирання/розбирання ноутбука чи нетбука;
  • Чистка радіатора і кулера ноутбука від пилу, бруду та інших сторонніх предметів;
  • Заміна термопасти і термопрокладок на процесорі, відеокарті і інших компонентах;
  • Зовнішня чистка ноутбука спеціальними миючими засобами.
Share this post: