mcafee

У 1989 році Джон МакАфі вирішив створити власну антивірусну компанію в США. Зібравши талановитих програмістів він взявся за створення програмного забезпечення, яке могло б не тільки знищувати віруси, але і відловлювати їх.

Після кількох місяців наполегливої ​​роботи на світ з’явився перший McAfee VirusScan. Цікаво, що компанія вирішила поширювати антивірус безкоштовно, що відразу ж принесло їй любов користувачів спочатку в штаті Каліфорнія, а потім і по всій країні.

Для наших читачів буде цікаво дізнатися, на чому ж тоді робила гроші компанія McAfee. Логіка Джона була дуже проста – якщо ми поширюємо продукт безкоштовно, то будемо брати гроші за його підтримку. Саме така схема дозволило швидко рости компанії і відкривати офіси в різних країнах світу. Офіційне представництво в Україні було відкрито не так давно – у 2008 році. Кількість користувачів даним продуктом в бізнес-сегменті постійно зростає.

У нашій країні McAfee VirusScan не є таким поширеним продуктом серед домашніх користувачів, просто тому, що він дуже слабо рекламується і знають про нього тільки фахівці IT галузі. Хоча працювати з антивірусним продуктом може будь-який користувач – ніяких труднощів під час експлуатації не відчуваєш. Він відмінно справляється із захистом комп’ютера користувача від популярних віртуальних загроз.

Зрозумілий і легкий інтерфейс програми дозволяє без особливих зусиль знаходити необхідні функції. Це дуже важливо, адже на сьогоднішній день McAfee з простого антивіруса перетворився на багатофункціональний комплекс по захисту від різної віртуальної зарази.

До складу комплексу входить потужний антивірусний модуль, який дозволяє на льоту проводити аналіз програмного коду і визначати ступінь небезпеки різних додатків. Оптимізований механізм пошуку вірусів забезпечує високу швидкість сканування. Багатьом користувачам сподобається те, що антивірусний модуль працює при мінімальних навантаженнях процесора, та дозволяє з комфортом працювати на комп’ютері.

Додатково використовується модуль, який дозволяє захистити інформацію від шпигунів, а також виявити підроблені сторінки, створені з метою викрадення ваших особистих даних. Постійне оновлення вірусної бази дає можливість дуже ефективно виявляти спроби заволодіти інформацією і блокувати їх. Взагалі, оновлення випускаються дуже оперативно і можна не побоюватися, що в один прекрасний моменти ви залишитеся без актуальної бази.

Є і вбудований фаєрвол, який не дозволить персональним даним без вашого відома витекти в глобальну павутину.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.