kaspersky

Kaspersky є одним з найпопулярніших антивірусів в нашій країні. Багато користувачів все ще згадують, як у перших версіях продукту вереск свині означав виявлення вірусу. З часом Касперський навіть став синонімом поняття “антивірус”.

А все почалося у 1989 році, коли комп’ютер засновника компанії вразив вірус. Знищивши паразита на своєму десктопі, Євген Касперський вирішив написати універсальну утиліту, яка допомогла б і іншим користувачам.

Згодом, ідея маленької утиліти перетворилася на повноцінний бойовий комплекс по боротьбі з вірусами. Сьогодні антивірусний продукт поширений не тільки в Україні, але і багатьох країнах Європи, Азії та Африки. Комплекс регулярно бере участь у тестуванні відомих антивірусів, де незмінно набирає високі бали.

Антивірус Kaspersky може заслужити повагу користувачів всього лише своїм монументальним дизайном. Після його запуску перед нами з’являється вікно, яке може по функціоналу скласти конкуренцію навіть операційній системі. Але завдяки використанню інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, знайти потрібну функцію для користувача є справою декількох секунд.

В основі комплексу лежить потужний аналітичне ядро, яке дозволяє досить швидко виявити вірус по його характерній поведінці. Недарма безліч тестів підтверджує готовність Kaspersky боротися з різними вірусам. Навіть використання шифрування не здатне заховати заразу від вбудованої аналітичної системи.

Антивірус на льоту дозволяє аналізувати зовнішній трафік та визначати усілякі види загроз. Ядро прекрасно виявляє підроблені сайти, бореться з рекламою, захищає від вірусів, шпигунів і т. п. Багато серйозних компанії у нашій країні та за кордоном працюють саме з компанією Євгена Касперського.

Для зручності користувачів, компанія інтегрувала в Kaspersky механізм резервного копіювання. Він дозволяє зробити знимок системи і  при потребі провести по ньому відновлення. Це допоможе у випадку будь-якого збою, адже, як показала практика, дуже багато хто з нас жаліють про втрачені дані, хоча постійно нагадують собі про необхідність виконання бекапа.

Наявність батьківського контролю дасть можливість захистити ваших дітей від небажаних сайтів. Обійти захист практично неможливо, а значить, ваше чадо при серфінгу мережі Інтернет буде перебувати в безпеці.

Фахівці Kaspersky регулярно оновлюють бази вірусів, щоб підтримувати продукт в актуальному стані. Компанія використовує спеціальні пастки, які притягують віруси для подальшого вивчення. Дані про нові штамах вносяться оперативно і розсилаються з оновленням.

Kaspersky є відмінним антивірусом для тих, хто хоче максимально захистити свої дані, незважаючи на втрату деякої продуктивності. Безліч премій і нагород говорить про успішну роботу даного програмного рішення.

Наші фахівці допоможуть видалити віруси.