заміна cd/dvd приводів

Заміна CD/DVD приводу в ноутбуці

Оптичний привід – це невеликий пристрій для читання і запису інформації з або на оптичні носії – диски. Найбільш поширеними є приводи типу CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM, DVD- RW і Blu-Ray приводи.  На даний момент ноутбуки масово почали замінювати стаціонарні комп’ютери. Всі завдання, які раніше виконував домашній комп’ютер, зараз повністю лягли на тендітні і ніжні ноутбуки. Досить часто велике навантаження йде на оптичний привід ноутбука, а так як він більш хрупкий, ніж у стаціонарного комп’ютера, то і ламається набагато частіше.При інтенсивному використанні оптичного CD/DVD приводу ноутбука для читання/запису музики, фільмів чи будь-яких інших файлів буквально протягом 2 років виходить з ладу лазер, який має обмежений ресурс. Визначити, що лазер зносився дуже просто це проявляється в зниженні якості читання і запису дисків.

Також часто виходить з ладу електронна схема приводу і механічні вузли, які відповідають за обертання диска і його загрузку/розгрузку. Несправність електроніки проявляється в невидимості приводу в операційній системі, а так само і в БІОС і може призвести до повного збою ноутбука. При механічних несправностях диск не крутиться, заклинює лоток оптичного приводу, а також можлива сильна вібрація і шум при використанні приводу.

Ремонт оптичного приводу ноутбука у Львові не виправданий з фінансової точки зору, тому зазвичай проводиться повна заміна приводу CD/DVD ноутбука.

заміна CD/DVD привода

Іноді причиною заміни може стати необхідність в модернізації ноутбука. В даному випадку замість старого CD-ROM можливо встановити багатофункціональний пишучий DVD-ROM або RW який без проблем читає і пише будь-які CD і DVD диски (в тому числі і двошарові). Також замість DVD-RW приводу можна встановити Blu-ray привід для ноутбука.

Як встановлюється оптичний привід в ноутбуці?

Заміна CD/DVD приводу ноутбука у Львові вимагає необхідних знань і досвіду у комп’ютерній сфері, і ми не радимо Вам самостійно робити це. Для кожного ноутбука потрібно підбирати оптичний привід CD/DVD індивідуально, адже існує кілька інтерфейсів (IDE і SATA), також є різні форм-фактори (Slim 12мм і UltraSlim 9 мм).

Однак якщо ви все ж таки вирішили самі провести заміну CD/DVD приводу, то вам потрібно виконати наступні дії:

  • відключити ноутбук від мережі;
  • витягнути акамуляторну батарею ноутбука;
  • знизу ноутбука відкручуємо один болтик майже по середині CD/DVD приводу і від краю ноутбука приблизно 12-15 см.;
  • витягуємо старий оптичний привід;
  • вставляємо новий;
  • закручуємо болтик назад.

Ось і всі дії які потрібно виконати для заміни CD/DVD приводу.

Чому потрібна заміна CD/DVD приводу?

Заміна CD-ROM і других оптичних приводів потрібна, як правило, у випадку виходу старого оптичного приводу з ладу, при поганій його роботі, а також при модернізації техніки.  При поганій роботі оптичного приводу можна спочатку попробувати самому почистити лазер купивши спеціальний диск.

Якщо ж у вас виникли неполадки з оптичним приводом ноутбука, звертайтеся в наш сервісний центр “Сервіс ІТ плюс” і наші спеціалісти проведуть якісну заміну CD/DVD приводу Вашого ноутбука.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.