клавіатура ноутбука Львів

Як зняти клавіатуру ноутбука

Якщо клавіатура Вашого ноутбука не працює, або Ви вирішили її почистити від бруду, чи після залиття, то не обов’язково звертатись в сервісний центр, це можна зробити і самостійно у домашніх умовах.

Проте: Якщо Ви сумніваєтесь у своїх силах, то не варто ризикувати, краще скористайтесь послугами професіоналів, адже це досить клопітка робота.

Для тих, хто все таки ризикне самостійно зняти клавіатуру з ноутбука, ми подаємо покрокову інструкцію. Перед проведенням будь-яких ремонтних робіт слід виключити ноутбук та витягнути батарею.

Кріплення клавіатури

Нам необхідно з’ясувати як закріплена клавіатура. У багатьох портативних комп’ютерах клавіатура утримується клямками, які можуть входити в корпус. Потрібно бути дуже уважними, щоб не пропустити жодного кріплення.

У деяких моделях клавіатура закріплена на корпусі за допомогою двох шурупів, які не видно, поки не знята частина верхньої панельки, можна назвати її планкою. Ця планка кріпиться клямками, аналогічно як у моделі що ми розглядаємо.

клавіатура ноутбука Як зняти клавіатуру ноутбука

Для того, щоб зняти клавіатуру ноутбука, необхідно відсунути засувку тоненькою викруткою. Рекомендується починати з лівого верхнього кута. Коли клямка буде відкрита, потрібно трішки підняти край клавіатури, це можна зробити за допомогою голки. Припіднімаємо голкою край і просуваємось до наступного кріплення по горизонталі.

Клавіатура ноутбука

Коли звільнено три засувки, то можна притримувати рукою, але дуже важливо не поспішати, адже можна зламати клавіатуру. Після відкриття останнього кріплення виймаємо клавіатуру нашого ноутбука.

знімаємо клавіатуру ноутбука

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.