як зберегти акумулятор ноутбука

Як зберегти акумулятор ноутбука?

У наш час на ринку високих технологій з’являється все більше і більше всякого роду пристроїв які працюють від перезаряджаючого джерела живлення-акумуляторних батарей. І я думаю, що кожен стикався з проблемою, яка рано чи пізно виникає при використанні акумуляторних батарей – це повільне падіння ємності акумулятора. Найчастіше з такою проблемою стикаються власники ноутбуків. Як зберегти акумулятор ноутбука? Так зіткнувшись з проблемою вирішив розібратися, чому ж все таки “вмирають” акумулятори. І ось що мені вдалося з’ясувати. Можна відкалібрувати батарею ноутбука, це в деякій мірі допоможе оживити батарею. Але варто задуматися над тим як хоч трохи заощадити енергію…

Перелік порад як зберегти ємність акумулятора вашого ноутбука.

  • Насамперед після покупки ноутбука зарядіть батарею до максимуму, деякі акумулятори які мають велику ємність заряджаються за 8 годин. Витратити цей час необхідно так як процесор повинен об’єктивно оцінити ємність батареї.
  • Потрібно пам’ятати, що у більшості сучасних ноутбуків акумулятори виробляються на основі літію, такі акумулятори не потрібно розряджати повністю для подальшої підзарядки, в відмінності від їх побратимів з кадмію і нікелю.
  • Не варто на довго залишати літієвий акумулятор в розрядженому стані, заряд може впасти до критичного значення, і подальша зарядка стане неможлива.
  • Не варто постійно працювати з ноутбуком підключеним до мережі, так як повністю заряджена батарея починає втрачати ємність. І до того ж перегрів акумулятора знижує його термін служби.
  • Так само на акумулятор сильно впливає температура, розробники найчастіше орієнтуються на кімнатну температуру. Так як при високих температурах ( 45 ° C ) акумулятори втрачають більше ємності, теж саме відбувається і при дуже низьких температурах ( -25 ° C), а тому щоб ноутбук менше грівся варто час від часу проводити чистку ноутбука.
  • У випадку якщо вам потрібно зберігати акумулятор без роботи кілька місяців , варто зарядити його десь на половину від його ємності . Це продовжить термін його експлуатації. Але не забувайте і про умови зберігання, дотримуйтесь температурний режим при зберіганні в районі кімнатної температури.
  • Подивіться, що завантажується на вашому комп’ютері. Ви впевнені, що для простого перегляду фільму вам потрібно бачити в дорозі мейл-агенти, аськи і ряд інших програм, які без мережі в принципі марні? А кожна з них хоч трохи (хоча деякі просто монстри!) Але поїдає потужність процесора, змушуючи його робити додаткові операції і витрачати додаткову енергію.
  • Відрегулюйте яскравість свого екрану до мінімальної, але зручною для зору яскравості. Чим яскравіше екран, тим швидше сяде акумулятор і менше завдань ви виконаєте. Та й сильна яскравість в умовах напівтемного приміщення того ж вагона поїзда-удар по ваших очах.
  • Ще один фактор. який впливає на довготривалість батареї ноутбука – це правильна зарядка ноутбука.
  • Ну і звичайно не варто забувати про елементарну економію заряду акумулятора, адже як не крути і не дотримуйся всіх правил експлуатації батарей все одно в середньому втрачається до 1 % своєї ємності.

Коли час вашого акумулятора підходить до кінця, не затягуйте і придбайте новий. Якщо ж вам потрібна порада чи можливо підібрати нову батарею, тоді звертайтеся до нас. Фахівці нашого сервісного центру завжди будуть раді допомогти.

Не думаю, що вам пригодяться всі поради і одразу, але якісь можуть цілком допомогти. Довгої роботи вашому залізному помічникові! А для тих, кому цікаві ще поради по роботі з комп’ютером, пропоную слідкувати за нашим блогом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.