Оперативна пам'ять

Як правильно встановити оперативну пам’ять

Стаття підготовлена фахівцями iGroup Ukraine

Дотримуючись цієї інструкції, Ви зможете з легкістю встановити пам’ять, навіть якщо ніколи цього не робили раніше.

Перед установкою потрібно пам’ятати основні правила:

  • будьте обережні,
  • Увага

  • всі роботи потрібно проводити при повністю відключеному від мережі живлення комп’ютері, сухими руками,
  • не прикладайте зайвих зусиль (модулі пам’яті дуже крихкі),
  • системний блок розташовуйте на міцній і стійкій поверхні.

1. Відкрийте бічну кришку системного блоку. Знайдіть всередині блоку материнську плату – найбільша плата, розташована прямо перед Вами. На цій платі Ви побачите блок роз’ємів для установки модулів оперативної пам’яті. Кількість слотів для операційки зазвичай складає 2-6 роз’ємів для більшості материнських плат, які застосовуються в домашніх комп’ютерах. Перед встановленням зверніть увагу на відеокарту – вона може заважати установці оперативної пам’яті. Якщо вона заважає, то тимчасово демонтуйте її.

Установка памяті

2. На вільному слоті, обраному для установки оперативки, відстебніть спеціальні засувки по краях. Акуратно дістаньте нову планку із антистатичної упаковки, будьте обережні, не згинайте її. Всередині кожного роз’єму є невеликі ключі-перемички, а на контактній частини модулів пам’яті відповідні їм вирізи. Їх взаємне поєднання виключає неправильну установку пам’яті або установку модулів іншого типу. У кожного типу різне розташування і кількість прорізів, а отже, і ключів на роз’ємах материнської плати.

Встановлення пам'яті

3. Вирівняйте проріз на пам’яті з ключем у слоті материнської плати (як показано на зображенні). Якщо Ви не можете поєднати ключі на планці пам’яті і на роз’ємі материнки, то, найімовірніше, Ви купили не той тип пам’яті. Перевірте все ще раз, краще повернути придбану пам’ять в магазин і обміняти на потрібний вам тип.

встановити оперативну пам'ять

4. Вставте модуль DIMM в роз’єм, натискаючи на його верхній край.

Встановлення оперативки

5. Обережно натискайте доти, поки модуль повністю не встане в роз’єм, і фіксатори на краях роз’єму не встануть на місце.

Установка оперативної пам’яті

6. Переконайтесь, що фіксатори встали на місце і закрилися повністю.

встановленням оперативної памяті

Все, пам’ять встановлена ​​правильно! Верніть на місце кришку корпуса системного блоку і підключіть комп’ютер до електромережі. Після встановлення нової оперативної пам’яті обов’язково протестуйте її спеціальними утилітами для виявлення помилок.

Якщо у Вас виникли будь-які питання чи проблеми з встановленням оперативної пам’яті – дзвоніть в наш сервісний центр. Наші фахівці з радістю нададуть Вам кваліфіковану пораду, а при потребі, допоможуть з підбором та встановленням потрібного типу пам’яті. Наш телефон: (096) 096-84-15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.