Classic Shell

Як повернути стандартний інтерфейс в Windows 8? Як відключити інтерфейс Metro або Modern?

Стаття підготовлена фахівцями iGroup Ukraine

Привіт. І знову з Вами блог нашого сервісного центру по ремонту комп’ютерної техніки. Сьогодні хочу торкнутися нового інтерфейсу Windows 8. А також запитати – де кнопка, Урі??

Основною візуальною відмінністю Windows 8 став нестандартний плитковий інтерфейс Metro або Modern. Для багатьох користувачів даний інтерфейс припав до смаку, але в запеклих юзерів та адмінів він викликає роздратування. То як же нам повернути стандартний інтерфейс в Window 8? Де бля… кнопка?

Компанія Microsoft хотіла спростити робочу область Windows, що і зробила, застосувавши плитковий інтерфейс для свого нового дитя, але також вони позбавили можливості змінити інтерфейс для решти користувачів. Чарівної кнопки переходу до звичного інтерфейсу просто немає.

Встановлення програмного забезпечення

Після покупки ноутбука з операційною системою Windows 8 або установки Windows 8, користувач починає по звичці шукати меню «Пуск», але виявляється його нема. Дякуємо програмістам, що прийшли нам на допомогу та написали безкоштовну утиліту для повернення звичного інтерфейсу Windows.

Дана утиліта отримала назву Classic Shell. Просто встановіть цю утиліту і під час завантаження комп’ютера буде завантажуватися звичний інтерфейс схожий з Windows 7. Classic Shell не тільки відновлює звичний інтерфейс робочого столу, але і повертає усіма улюблену кнопку «Пуск».

І на сьогодні все. Також, на правах реклами -:), наш сервіс встановить будь-яку операційну систему на Ваш вибір. Ми працюємо для Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.