Що таке Dropbox

Використання Dropbox

Привіт! В попередній статті я писав про те для чого потрібен Дропбокс. Сьогодні ж напишу декілька слів про те як користуватися Dropbox (Дропбокс). Ось декілька практичних прикладів ефективного використання Dropbox:

  • Припустимо, що ви працюєте на робочому комп’ютері – при цьому задіяно безліч програм, а продовжити роботу потрібно на домашньому, причому, вдома працювати ви не збиралися – відповідно ніяких копій не робили. У разі використання Дропбокс і певного одноразового налаштування своїх додатків – на вашому домашньому комп’ютері будуть найактуальніші дані – всі файли, бази даних, конфігураційні файли, пошта, історія листування і т.д. автоматично будуть синхронізовані з робочими. У той же час таким же чином відбудеться зворотна синхронізація – і на роботі будуть відображені всі ваші домашні праці. Та й кількість пристроїв для синхронізації нічим не обмежується.
  • Часто бувають ситуації коли потрібно узгодити з колегами/партнерами якийсь документ, і починається пересилання файлів з ​​коригуваннями один-одному. У підсумку отримуємо купу файлів з ​​незрозумілими виправленнями і найменуваннями – у підсумку плутанина і втрата часу. А якщо узгодити потрібно не 2-м людям, а кільком!? Вихід є: створюється спільна папка між потрібними користувачами (в Дропбокс це дже просто) і відбувається редагування ОДНОГО загального файлу. Навіть якщо знадобиться відновити його попередню версію – немає нічого простіше – Dropbox зберігає зміни файлів на протязі 30 днів.
  • Кожен стикався з ситуацією коли потрібно комусь терміново відправити файл – але тут виявляється, що пошта не може “переварити” його розмір. З Дропбокс нам не потрібно відправляти файл – ми можемо відправити спеціальне посилання на нього, і перейшовши за ним одержувач просто завантажить його. При цьому сам файл потрібно тільки помістити в спеціальну папку свого комп’ютера – а далі Дропбокс все зробить сам.
  • DropboxДодаток Dropbox розроблено для основних ОС Windows, Mac, Linux і для мобільних пристроїв Iphone, Ipad, Android, BlackBerry, але крім цього існує багато міжплатформових програм які підтримують синхронізацію через Dropbox в підсумку з його допомогою можна зв’язати всі ваші девайси в живу екосистему – кожен елемент якої буде гармонійно доповнювати один-одного.
  • Інформація завантажена в хмарне сховище Дропбокс може бути доступна для вас в будь-який час доби з будь-якого підключеного пристрою. Але навіть якщо з якихось причин під рукою не виявиться ні єдиного пристрою (хоча зі смартфонами ми практично не розлучаємося), то отримати доступ до файлів ми зможемо через вебінтерфейс з будь-якого комп’ютера на однойменному сайті сховища.

Реєстрація в Dropbox

Dropbox - реєстраціяРеєстрація в Dropbox не викликає ускладнень, після чого встановлюємо додаток на ті прилади які ми будемо синхронізовувати. Спочатку вам надається об’єм 2 Гб їх достатньо для того щоб зрозуміти чим гарний Dropbox, але всі ми знаємо що вільного місця багато не буває. На щастя збільшити місце в Дропбоксі можна абсолютно безкоштовно і що важливо – назавжди. Для того, щоб дізнатися детальнішу інформацію про реєстрацію перейдіть за посиланням “Реєстрація в Дропбокс”

Збільшити місце в Dropbox

DropboxПрокачати Dropbox можна кількома способами, найпростіші: це проходження короткого ознайомчого курсу ( +250 MB), відправити через форму зворотного зв’язку відповідь на питання ” Чому ви любите Дропбокс?” (+125 MB), При синхронізації фотографій зі смартфона вам буде кожен раз по мірі завантаження додаватися по 500 MB, але максимум (+3 ГБ), можна залучати користувачів за своєю реферальною силкою, що дозволить отримати по 500 МБ за кожного-але не більше (+16 ГБ) – останній спосіб досить цікавий, тобто 500 мегабайт отримаєте не тільки ви, але і той хто Зареєстровався і у нього вже на старті обсяг буде не 2 ГБ а 2,5 ГБ правда для цього йому потрібно буде скачати Dropbox його ОС, встановити, і пов’язати зі своїм обліковим записом.

Завжди з Вами, СЕРВІС ІТ ПЛЮС!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.