Дропбокс

Як користуватися Dropbox

І так шановні читачі нашого сервісного центру цього разу пропоную статтю про те як користуватися Dropbox. Після того, як ви зареєструвалися і встановили програму в себе на комп’ютері, потрібно зайти в ваш кабінет на офіційному сайті dropbox.com. Посилання для входу знаходиться у правому верхньому куті “Sign in”. Спочатку вам запропонують пройти невелике навчання і отримати за це додатковий простір для зберігання файлів. На що ми з радістю погоджуємося!

yak-korystuvatysya-dropboks

Розглянемо по пунктах, що потрібно зробити щоб ​​почати працювати з цим сервісом і отримати додатковий вільний простір.

 • 1. Пройдіть міні – гід по Dropbox, який візуально покаже вам суть використання сервісу;
 • 2. Встановіть програму Dropbox до на комп’ютер. Якщо ви вже це зробили, то можна пропустити цей крок;
 • 3. Покладіть в папку декілька файлів. Це можна зробити двома способами: безпосередньо закинути файли в папку на комп’ютері або завантажити через браузер. Можна просто перетягнути файли мишкою в браузер і вони почнуть завантажуватися;
 • 4. Встановіть Dropbox на інші комп’ютери, які ви використовуєте, наприклад на офісний;
 • 5. Поділіться папкою з друзями або колегами;
 • 6. Запросіть ваших друзів в Dropbox. Ви отримаєте 500 MB за кожного активованого користувача, якщо вони зареєструються по вашому партнерському запрошенню.
 • 7. Встановіть Dropbox на ваш смартфон або планшет.

Як поділитися файлом або папкою?

Поділитися папкою означає, що ви відкриваєте доступ до вмісту будь-якої папки всередині Dropbox для ваших рідних, друзів або колег. Відбувається це шляхом формування посилання на обрану папку, яку можна відправити через електронну пошту, Вконтакте, Facebook або іншим способом, який вам подобається.

Як користуватися дропбокс

Дану можливість часто використовують для відправки фотографій і документів. При цьому, людина, яка отримує посилання на папку або файл може тільки скачувати їх або додавати в свій аккаунт Dropbox.

yak-korystuvatysya-dropboks

Загальні папки в Dropbox

Загальні папки відрізняються від више описаного способу тим, що для їх перегляду потрібно обов’язково мати обліковий запис Dropbox. Також, власники доступу до спільної папки, можу змінювати її вміст, завантажувати в неї нові файли і надавати до них доступ іншим людям.
Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на папці, до якої ви бажаєте надати доступ і натиснути “Invite to folder”:

yak-korystuvatysya-dropboks

У віконці що з’явиться після натискання потрібно ввести адреси людей, з якими ви хочете поділитися папкою, нижче, за вашим бажанням, можна написати персональне запрошення:

yak-korystuvatysya-dropboks

Галочка «Allow members …» дає можливість дозволяти або забороняти запрошеним людям запрошувати інших людей. Після натискання на кнопку «Share folder» адресат отримає лист, в якому буде вказано хто і чим хоче з вами поділитися.
Управляти Розшареними папками можна із сторінки Sharing:

yak-korystuvatysya-dropboks

Наприклад я поділився папкою  “Camera Uploads” (фото з телефона). Переглянути відправлені вами фвйли ваш колега зможе перейшовши по ссилці у листі “here”:

yak-korystuvatysya-dropboks

Керувати загальними папками можна на сторінці «Sharing», яка знаходиться в лівій колонці.

Як збільшити розмір Dropbox?

Найпростіше буде перейти на платний тариф, але ми ж любимо усе безкоштовне, так? Безкоштовно збільшити обсяг хмарного сховища Dropbox можна запрошуючи друзів зареєструватися за вашим партнерським посиланням. Таке посилання називається реферальним. Реферальне посилання можна отримати за цією адресою «https://www.dropbox.com/referrals«. Способів запрошення друзів декількі, виберіть для себе який зручніший.
За кожного активованого користувача вам буде додатково нараховано 500 MB, і йому стільки ж. Таким чином, запрошуючи друзів і не тільки їх, ви зможете збільшити свій розмір хмарного сховища до 16 GB, а вони, у свою чергу, теж отримають бонуси. Непогано, так?

Для власників смартфонів і планшетів

Зараз у багатьох є смартфони. І якщо ви один з них, то вас чекають декілька корисних бонусів. Якщо у вас є смартфон на Android або iPhone, то при установці програми на ваш пристрій, ви отримаєте додатково 1 GB хмарного сховища. Ще одна особливість мобільного додатку в тому, що воно може автоматично завантажувати на сервер всі ваші фотографії та відео, зроблені на камеру вашого смартфона. Таким чином ви ніколи їх не втратите. Після установки програми на смартфон, вам запропонують підключити дану функцію. За це дають ще 500 MB.
Крім того ви можете не переживати що закінчиться вільне місце, тому що при досягненні межі розміру сховища автоматично збільшиться на 500 MB, і так до шести разів. Я, як власник смартфона на Android, вже встиг переконатися у великій користі такого рішення. Всі мої фотографії в безпеці і завжди при мені.

Висновки

Вітаю тих, хто дочитав до кінця. У рамках цього матеріалу було описано як користуватися Dropbox. Сподіваюся, дана стаття стане вам у пригоді. Dropbox надає ще багато корисних можливостей, опис яких займе ще не одну статтю.
На останок розглянемо конкурентів Dropbox. Хоча їх не можна називати однаковими, але у них багато спільного. Ось посилання на статті про них:

 • Google Диск – потужна робота з документами та інтеграція з іншими сервісами Google
 • Яндекс Диск – новачок, багато місця, мало можливостей
 • SugarSync – головний конкурент Dropbox
 • SkyDrive – хмарний сервіс від Майкрософт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.