антивірус

Видалення вірусів з комп’ютера, ноутбука, планшета

Видалення вірусів з комп’ютера, ноутбука, планшета – одна з найпопулярніших послуг у сервісному центрі Сервіс ІТ плюс. Для більшості користувачів комп’ютера виявлення вірусів та шкідливих програм є неприємною несподіванкою. Адже практично усі впевнені що їх комп’ютер, ноутбук, планшет повністю захищений від негативного впливу і антивірус зможе зупинити атаку. Вірус постійно еволюціонує, і не слід забувати оновляти антивірусні програми. Проте існують і такі версії вірусів, що з легкістю обійдуть встановлені бар’єри, фільтри та сучасне антивірусне програмне забезпечення. Віруси можуть нанести шкоди комп’ютеру і призвести до втрати всіх даних або частини інформації, що зберігається на ньому. Тому надзвичайно важливо своєчасне видалення вірусів.

Дуже популярні питання після зараження комп’ютера вірусом: «Що робити, як видалити вірус? Комп’ютер вимагає відправки смс на короткий номер», «В браузері постійно світиться реклама» «Не вдається зайти на робочий стіл, комп’ютер не реагує на мишку» і т.д.
У мережі інтернет безліч вірусів, найчастіше їх проникнення на ПК пов’язані з неуважністю користувачів, які дозволяють будь-які дії на комп’ютері невідомих програм і додатків.антивірус
Будьте уважні при встановленні підозрілих програм, розширень, утиліт на комп’ютер – це можуть бути віруси, завжди звертайте увагу на джерело, ім’я, розширення файлу!
Здається, що правило просте, однак не всі його дотримуються, адже: «є ж антивірус, він захистить». Ми самі дозволяємо доступ вірусів до комп’ютера, клацаючи: так, підтвердити, згодні, встановити.

Приклади ознаків присутності вірусу на комп’ютері.

 • Зміна в роботі програмного забезпечення;
 • Припинення завантаження або зниження швидкості операційної системи;
 • Зменшення швидкості роботи комп’ютера;
 • Зникнення з жорсткого диска інформації;
 • Зміна розмірів і зовнішній вигляд файлів;
 • Зменшення або збільшення кількості файлів на внутрішньому або зовнішньому носії;
 • Зменшення розміру вільної оперативної пам’яті;
 • Збої у функціонуванні комп’ютера;
 • Часта поява інформації про помилки;
 • Поява самозавантажувальних зображень, повідомленнь або програм.

Проте не завжди наявність даних ознак, стверджують про присутність вірусів, деякі з них можуть вказувати на логічні або фізичні збої в роботі системи. Лише після проведення необхідної безкоштовної діагностики, досвідчені працівники фірми Сервіс ІТ плюс зможуть вказати на наявність шкідливих програм або вірусів і провести видалення вірусів.

Чому не варто самостійно проводити видалення вірусів?

Коли комп’ютер починає проявляти ознаки зараження, необхідно звернутися до професіоналів. Самостійне видалення вірусів небезпечно! При неправильних діях можна втратити дані, що зберігаються на жорсткому диску, зашкодити справній роботі програм або ж і самої операційної системи.
У суспільстві існує думка, що вірусів можна позбутися після перевстановлення операційної системи, та це зовсім не так. Часто після такої процедури самостійно ви втрачаєте інформацію з жорсткого диску, а вірус нікуди і не подівся, тому видалення вірусів – це робота, яку варто довірити фахівцям. Вони вирахують шпигунські програми і коректно видалять їх. Видалення вірусів необхідно проводити своєчасно, щоб не допустити їх серйозне втручання в роботу операційної системи. Працівники нашого сервісу володіють необхідними знаннями та досвідом для того, щоб своєчасно і якісно вилікувати комп’ютер користувача та видалити віруси, за низькими цінами у Львові.

Комп’ютерні віруси умовно розділяються на декілька категорій і під видів, одні віруси лише злегка гальмують роботу комп’ютера, і повноцінно живуть в вашому залізному другові багато років і залишаються абсолютно непоміченими своїми господарями так як не особливо заважають роботі комп’ютера або іншої комп’ютерної техніки.

Великої шкоди роботі на комп’ютері приносить порно-банер, що висить на робочому столі і не дає повноцінно працювати вимагаючи від вас перерахувати гроші. Ніхто не застрахований від таких шахраїв. Ніколи не відправляйте смс і не виконуйте жодних оплат по інструкції вірусу – Ви даром витратите гроші! У більшості випадків код розблокування не прийде.

І це означає те що довірити видалення вірусів професіоналам – це єдиний вихід. Звернувшись по допомогу до наших фахівців, які завжди пропонують послуги з видалення вірусних банерів, видалення комп’ютерних вірусів, пошук вірусів на комп’ютері, лікування комп’ютерних вірусів, видалення вірусів вікна, видалення вірусів вимагачів, смс-банерів, шпигунів, блокаторів, інформерів, троянів.
В рамках послуги «пошук і видалення вірусів» Ви отримуєте:

 • пошук і видалення будь-якого вірусу (рекламні-банери, смс-вимагачі, winlockери і т.д.),
 • гарантію на те, що вірус не з’явитися після перезавантаження комп’ютера,
 • збереження всієї інформації: фото, робочі документи, програми,
 • можливість скористатися іншими нашими послугами зі знижкою, наприклад: чистка ноутбука, налаштування програмного забезпечення і т.д.
  Телефонуйте, пишіть, приходьте – і ми допоможемо знайти і видалити будь-який вірус, вилікувати Ваш стаціонарний комп’ютер, ноутбук або планшет!

3 thoughts on “Видалення вірусів з комп’ютера, ноутбука, планшета

 1. Світлана

  ДопоможітьЯ дитина я дивилася секс порно у мене на телефоні 4 віруси як їх видалити якщо я це розкажу батькам то мені буде дуже погано

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.