Встановлення Windows 8

Встановлення Windows 8

І так, після підготовки до встановлення починається наступний етап – це етап інсталяції Windows 8. Поїхали!
Спочатку потрібно налаштувати систему так, щоб вона завантажувалася з DVD-диска або USB-флешки. Для цього необхідно зайти в BIOS (на ноутбуках Acer, Packard Bell , eMachines та інших для цього натискаємо кнопку F2 при включенні). Далі переходимо на вкладку Boot і за допомогою клавіш F5 і F6 встановлюємо DVD-привід або USB-флешку на перше місце. Важливо, щоб флешка була підключена до ноутбука до його включення і настройки BIOS.
Потім необхідно зберегти установки та вийти. Для цього переходимо на вкладку Exit і знаходимо пункт Save and exit setup (назва пункту може відрізнятися, але зміст той же).
Якщо все зроблено правильно, то ви побачите чорний екран з пропозицією натиснути будь-яку кнопку (Press any key to boot from CD or DVD …). Натискаємо будь-яку кнопку і має запуститися установник.Встановлення Windows 8Трохи чекаємо. Повинно з’явитися вікно вибору мови.Встановлення Windows 8Вибираємо потрібну мову і натискаємо Далі.Встановлення Windows 8Клацаємо на кнопку “Встановити” для початку встановлення. На наступному кроці потрібно ввести серійний номер.Встановлення Windows 8У випадку з редакцією Release Preview він доступний на сайті Microsoft там де ви скачували образи. Вводимо його і переходимо до ліцензійної угоди.Встановлення Windows 8Читаємо, погоджуємося з ним і переходимо далі.Встановлення Windows 8Вибираємо “Вибіркова тільки установка Windows” і переходимо до налаштування розділів.Встановлення Windows 8

У даному прикладі на вінчестері присутні всього два розділи, один основний системний, на який ми будемо встановлювати Windows 8, і інший для іншої інформації.
Для чистої установки нам потрібно відформатувати системний розділ. Для цього вибираємо його в списку, натискаємо на Налаштування диска, а потім на кнопку Форматувати:Встановлення Windows 8Погоджуємося з попередженням:Встановлення Windows 8Вибираємо знову системний розділ:Встановлення Windows 8і переходимо далі:Встановлення Windows 8Має розпочатися процес встановлення, який завершиться перезавантаженням. Після чого відкриється вікно з налаштуваннями:Встановлення Windows 8Тут можна налаштувати кольорову схему, а також ввести ім’я комп’ютера. Нічого складного. Після закінчення налаштування переходимо далі:Встановлення Windows 8

В даному вікні можна, або вручну налаштувати зазначені в списку параметри або скористатися автоматичним налаштуванням. Виберемо другий варіант і натиснемо на “Використовувати стандартні параметри”.

На наступній вкладці установщик просить ввести e-mail для входу в Windows Live. Якщо у вас немає облікового запису в Windows Live, то його можна створити, клацнувши по посиланню Зареєструвати нову адресу електронної пошти. Якщо ви не хочете створювати такий аккаунт, то натискаєте на “Вхід без облікового запису Майкрсофт”:Встановлення Windows 8Далі установщик знову запропонує створити такий аккаунт. Щоб відмовитися, натискаєте на кнопку “Локальний обліковий запис”:Встановлення Windows 8На наступному кроці вводимо логін, пароль і підказку до нього, якщо потрібно:Встановлення Windows 8На цьому встановлення Windows 8 можна вважати закінченою. Повинно відкритися робочий стіл Metro.Встановлення Windows 8Ось і все з установкою Windows 8 розібралися. Як бачите при підготовці до встановлення і самій інсталяції нічого складного і надзвичайного немає, але в разі виникнення будь-яких складностей за допомогою звертайтеся в наш сервісний центр.

Однак для повноцінної роботи недостатньо лише встановити Windows.Тепер потрібно встановити драйвера і утиліти для повноцінної роботи і використання всіх можливостей вашої техніки. Удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.