Що краще планшет чи ноутбук?

Що краще: планшет чи ноутбук?

Завдяки науковому прогресу і швидкому розвитку інформаційних технологій перед сучасним комп’ютерним користувачем може виникнути питання вибору між ноутбуком і планшетом. Ми хочемо допомогти Вам зробити цей не легкий вибір, зважити всі за і проти придбання того або іншого пристрою. Перед покупкою необхідно визначитися, для яких цілей Вам потрібен портативний комп’ютер.

Як Ви будете використовувати пристрій?

Вибираючи ноутбук або планшет, вивчіть свої завдання. Якщо Вам потрібно зробити більше, ніж перевірити електронну пошту та соціальні мережі, чи дивитися відео і грати в ігри, то для реальної роботи краще підійде ноутбук, навіть якщо ця робота включає в себе тільки створення офісних документів. Якщо ви хочете використовувати апарат для читання книг, бродіння інтернетом і перегляду фільмів, то вам цілком підійде планшет.

Планшет працює без підзарядки в середньому близько 10 годин. Його можна використовувати як електронну фоторамку або книгу. Планшет чудово замінить ігрову приставку. Завантажуйте на нього різні ігри та розважайтеся .

Переваги планшета

планшетСпробуємо порівняти планшет і ноутбук у їх сфері застосування. Планшет відмінно підходить в якості електронної читалки. Досить великий екран і неймовірно довга робота батареї без підзарядки забезпечать вас прочитанням улюбленої книги на довгих 10 годин. Та й включається він неймовірно швидко.

Після одного натискання кнопки ви вже через пару секунд можете входити в інтернет або переглядати фільм. Така швидкість обумовлена лише тим, що вони працюють на системах, призначених саме для планшетів, наприклад, Apple iOS і Google Android. Якщо взяти аналогічний планшет з Windows 8, його швидкість не викликає захоплення. Тому правильно вибирайте планшет.

Під час конференції великий ноутбук не хочеться вмикати, тому швидкий доступ до потрібної вам інформації забезпечить саме планшет. Також не забувайте, що цей пристрій відмінно підходить не тільки для роботи, але і для розваг.
Планшетні пристрої є незамінними для різного роду поїздок. В пам’ять можна завантажити путівники і карти, які не дозволять заблукати у незнайомій місцевості, словники, значно полегшують процес спілкування з іноземцями, і різні мультимедійні програми, які зможуть хоча б трохи скоротити неприємні багатогодинні переїзди під час відрядження. А підтримка Wi -Fi і 3G роблять його просто незамінним.

Більшість планшетів забезпечені протиударними системами, які дозволяють їм легко переносити різні падіння, чого не можна сказати про ноутбуки. Після першого падіння ноутбук, швидше всього, доведеться нести в найближчий комп’ютерний сервіс.

Переваги ноутбука

ноутбукКористувачі, впевнені в перевазі ноутбука перед планшетом, також можуть привести ряд незаперечних фактів. Відсутність клавіатури, що дозволяє швидко набирати і редагувати текст, є основним недоліком планшета. Так, у планшета є клавіатура тач-скрін, але багатьом вона не видається найзручнішою. До того ж, до такої клавіатури досить складно звикнути. Планшети, на відміну від ноутбуків, не підходять для виконання складних робіт. Прості офісні програми, звичайно, доступні і на планшеті, але якщо вам знадобиться щось більш потужне, з такими завданнями він не впорається.

Редактор зображень, відео або аудіо недоступний на планшеті, тому для запуску будь-якого спеціалізованого програмного забезпечення вам все-таки доведеться скористатися ноутбуком. Тим більше, що продуктивність і потужність ноутбуків завжди більша, ніж у планшетів.

Конструкція планшета не дозволяє мати достатню кількість різних роз’ємів для підключення зовнішніх пристроїв, а деякі моделі планшетів навіть не мають USB – портів. У результаті виходить так, що ви не зможете переглянути інформацію, створену і збережену, наприклад, на іншому компютері. Також не варто забувати, що вихід в інтернет може стати вашим головним болем.

Справа в тому, що більшість сайтів на даний момент не оптимізовані для їх перегляду з планшетів. Купуйте планшет, якщо:

  • У вас вже є ноутбук або настільний комп’ютер, і ви хочете компактний пристрій -компаньйон для відпочинку або поїздок;
  • Ваші потреби дуже прості: перевірка електронної пошти або активність в соціальних мережах;
  • Ви хочете пристрій виключно для розваг: фільми, TV, музика, читання електронних книг;
  • Ви шукаєте пристрій, який дуже простий і легкий у використанні.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що ноутбук і планшет є абсолютно різними пристроями, призначеними для виконання відмінних один від одного завдань. Неможливо отримати однозначну відповідь на питання: Що ж краще? Що вибрати?Якщо дозволяють кошти, то краще придбати і ноутбук і планшет.

Планшет буде служити вам вірним і надійним помічником у всіх подорожах і робочих відрядженнях, а ноутбук може стати в нагоді для виконання більш складних завдань. І все ж таки, якщо Ви надумалися купити ноутбук, ів агаєтеся який купити тоді дана стаття “Як вибрати ноутбук” саме для Вас.   Ото ж вибір тільки за Вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.