Заміна матриці ноутбука

розбита матриця

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

розбита матрицяРемонт матриці ноутбука – думали неможливо? Для нас немає нерозв’язних проблем. Поспішайте до нас в сервісний центр або викликайте нашого фахівця до себе. Безкоштовно визначимо несправність, недорого і швидко проведемо ремонт екрану ноутбука будь-якої моделі.

На нашій стороні – кращі фахівці з вищою інженерною освітою, величезний досвід, реально низькі ціни, гарантована якість. Звертайтесь, і дисплей вашого лептопа ще кілька років буде радувати вас відмінним зображенням.

Працюємо з усіма моделями:

Ціни на послуги з ремонту матриці ноутбука

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 140

Матриця ноутбука – дисплей, розташований у верхній кришці апарату. На даний час це повноцінний рідкокристалічний монітор. Однак заміна матриці ноутбука у Львові – вид ремонту, який нам найчастіше доводиться робити. Причиною є те, що матриця самий крихкий елемент ноутбука.

Крім матриці, у верхній кришці також розміщені пристрої, що забезпечують її роботу: шлейфи, лампа підсвічування, а також цілий ряд допоміжних елементів. Вихід з ладу одного з цих пристроїв, як правило, і є причиною заміни матриці ноутбука. Інша причина, яка найчастіше нам зустрічається, це потрапляння рідини на пристрій – власники дуже часто по необережності проливають на ноутбук будь-який напій.

Взагалі, неакуратне поводження власника з пристроєм залишається найпоширенішою причиною заміни матриць ноутбуків у Львові або їх ремонту. Сильна механічна дія, вібрації або тиск можуть призвести до поломки. При цьому, в більшості випадків, ремонт провести не вдасться.  У випадку, коли екран має механічні пошкодження, єдиним виходом залишається заміна матриці ноутбука.

Зазвичай складнощів при заміні не виникає – багато моделей матриць можуть бути встановлені на ноутбуки різних виробників. Однак, в окремих випадках, заміна матриці ноутбука може бути здійснена тільки якщо в наявності є комплектуючі, виготовлені тією ж компанією-виробником. Хоча, іноді можна підібрати матрицю, яка має необхідні роз’єми, після чого її необхідно перепрограмувати під конкретну модель лептопа.

Фахівцями нашого сервісного центру може бути оперативно виконана як просто заміна матриці ноутбука, так і підбір і перепрограмування її для конкретної моделі машини.

Будь ласка, зверніть увагу, що при проведенні робіт з ноутбуками навіть однієї моделі, ціна в кожному конкретному випадку може відрізнятися (це залежить від типу нової матриці). Тому всі подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.