Ремонт ноутбуків Toshiba

ремонт ноутбуків toshiba
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків toshibaРеанімуємо, забезпечимо лікування, реабілітацію та профілактику будь-якого ноутбука Toshiba. Безкоштовна діагностика, якісна робота. В нашому сервісному центрі найдешевший ремонт ноутбуків Toshiba у Львові. Поставимо на ноги будь-якого примхливого японця. Запчастинами та апаратурою озброєні до зубів – перебоїв не буває.

Якщо діагностика покаже сумний результат – порекомендуємо купити новий ноутбук. При необхідності, приїдемо до вас в офіс, додому або дбайливо доставимо “хворий” ноут за допомогою спеціально навченого кур’єра.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Toshiba

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Техніка компанії Toshiba на даний час завоювала місце одного з лідерів продажів в Україні. Пояснюється це тим, що співвідношення ціна / якість в даному випадку є одним з найбільш оптимальних на вітчизняному (та світовому) ринку, а широкий модельний ряд дозволяє кожному вибрати відповідне йому обладнання. При цьому, за винятком окремих екземплярів, якість складання та комплектуючих дуже і дуже хороша. В цілому склалася думка, що ремонт ноутбуків Тошиба – швидше виняток, ніж правило: при грамотній експлуатації ноутбуки даного виробника здатні 3-4 роки пропрацювати без будь-яких збоїв.

Мабуть, найбільш часто доводиться проводити ремонт ноутбуків Toshiba у Львові через перегрів, що викликає згоряння мікросхем. При цьому у випадку з брендом Toshiba проблеми виникають з вини власників, що забувають чистити систему охолодження від пилу.

Також неакуратне ставлення власників зазвичай призводить до необхідності проводити ремонт ноутбуків Toshiba у Львові з таких причин, як: поломка корпусу через механічний вплив на нього, вихід з ладу матриці ноутбука, вигоряння плат через розлиту на ноутбук рідину або неправильне підключення периферійних пристроїв, що викликає коротке замикання.

Також виникає необхідність ремонт ноутбуків Toshiba у Львові через перепади напруги в електромережі, які як і раніше залишаються звичним явищем у всіх куточках нашого славного міста Лева; а також через підключення до ноутбука несправних пристроїв (часом навіть “флешка” може стати причиною серйозної поломки).

Як правило, у даному випадку, ремонт ноутбуків Toshiba ніяких проблем не викликає. Найбільшою складністю є їх конструктивні особливості та відмінності в компонуванні від ноутбуків інших виробників. Але за наявності необхідних інструментів, а також досвіду робіт з технікою даного бренду, ремонт проходить швидко.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.