Ремонт ноутбуків Sony Vaio

ремонт ноутбуків sony
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків sonyЗнадобився ремонт ноутбуків Sony у Львові? Для нас немає нічого неможливого. Ми любимо займатися ремонтом ноутбуків. Протестуємо і визначимо несправність безкоштовно. Повернемо будь-яку модель до життя швидко і дешево.

Можемо самі виїхати до вас в офіс або додому, а також відправити кур’єра за ноутбуком. Завжди в наявності навіть дуже рідкісні запчастини. Наш сервісний центр – найкращий і ми пишаємося цим.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Sony

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Електроніка японської компанії Sony по праву вважається однією з надійніших і найбільш якісних, тому побутова та професійна техніка Sony є одним з лідерів ринку. При цьому треба відзначити, що ноутбуки Sony великою популярністю поки що нашій країні  не користуються. Дві основні причини: по-перше, вони досить недавно з’явилися на українському ринку, по-друге, ціна у них не найдемократичніша.

Зазвичай ремонт ноутбуків Sony у ЛЬвові викликаний не якимись специфічними поломками, а неакуратністю власників: механічні пошкодження, пролиті рідини, неправильне підключення периферійних пристроїв – все це основні причини звернення до сервісного центру. Хоча окремі моделі даної компанії бувають і не надто надійні.

При цьому особливістю ремонту ноутбуків Sony у Львові є те, що підібрати аналоги для більшості комплектуючих не можливо – численні ноу-хау компанії (дволампові або нестандартні по товщині матриці і т. д.), їх просто немає. Часто навіть гарантійний ремонт ускладнюється необхідністю пошуку фірмових запчастин.

Крім цього, здійснити збирання-розбирання вельми непросто, багато компонентів важкодоступні. Так, часом заміна жорсткого диска виливається в повне розбирання ноутбука.

Фахівцям нашого сервісного центру, завдяки великому досвіду роботи з ноутбуками Sony у Львові, відомі всі нюанси даного обладнання, також вони мають всі необхідні інструменти, тому проведення ремонту буде здійснено максимально швидко і якісно.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.