Ремонт ноутбуків Samsung

ремонт ноутбуків samsung
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків samsungЯкщо ваш ноутбук Samsung гріється, шумить, гальмує, зависає, навіть якщо він просто відмовляється працювати – це не привід хвилюватись! Швидше доставте його нам. В нашому сервісному центрі найкращі інженери, безкоштовна, чесна діагностика, всі необхідні запчастини, гарантія якості і низькі ціни.

Немає часу? Не проблема! Просто викликайте фахівця до себе або скористайтесь послугами нашого кур’єра. Зробимо швидко і на совість. Скажемо прямо – у нас кращий ремонт ноутбуків Samsung у Львові.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Samsung

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Сьогодні група компаній Samsung є одним з лідерів ринку високотехнологічної електроніки, в тому числі все більшої популярності отримують вироблені нею ноутбуки.

Будь-яких специфічних, властивих продукції тільки цього бренду, поломок, що вимагають проведення серйозного ремонту ноутбуків Samsung у Львові, фахівці не відзначають – в цілому корейська техніка надійна. Мабуть, найбільш часто ремонт ноутбуків Samsung проводиться через неакуратну експлуатацію, через що зустрічаємо пошкоджений корпус, перегорілі елементи материнської плати (як правило, через розлиті на ноутбук рідини), з’являються збої в роботі плати “південний міст” (через неправильне підключення периферійних пристроїв до ноутбука – якщо спочатку в мережу включається пристрій, а потім його підключають до USB-порту ноутбука, різниця потенціалів провокує коротке замикання, яке веде до необхідності ремонту ноутбуків Samsung у Львові; втім, це одна з найбільш поширених причин поломок ноутбуків всіх марок).

Також причиною ремонту ноутбуків Samsung у Львові є перегрів, через забиту пилом систему охолодження – така ситуація типова для ноутбуків будь-якої марки, оскільки більшість власників ігнорує необхідність періодичного технічного обслуговування техніки. Особливо чутливі до перегріву моделі серії X – тонкокорпусні легкі ноутбуки високої цінової категорії. Ремонт ноутбуків Samsung даної лінійки складний, дорогий і не завжди закінчується успішно.

Найчастіше вирішенням проблеми є заміна зіпсованої плати, але тут виникає дві складності: по-перше, в даному випадку важливо знайти плату тієї ж компанії-виробника, по-друге, при ремонті ноутбуків Samsung у Львові роботи повинен виконувати дуже досвідчений майстер – вони досить ніжні і часто буває так, що в процесі усунення однієї поломки виникає нова.

Також серед найпоширеніших проблем ноутбуків Samsung можна відзначити петлі матриці, які часто ламаються. Хоча це характерно для всіх корейських ноутбуків.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.