Ремонт ноутбуків поштою

Сервісний центр Сервіс ІТ плюс надає досить ексклюзивну послугу на ринку ІТ інженерії – ремонт комп’ютерів, ноутбуків, моніторів та іншої техніки на відстані. Завдяки цій послузі Вам не прийдеться шукати сервісний центр у сусідньому містечку, чи віддавати ноутбук у ремонт підпільній майстерні, просто вишліть несправну техніку нам будь якою службою доставки. Це перевага не лише для мешканців невеликих насалених пунктів, а також і для емігрантів. Всі ми знаємо вартість ремонту в країнах Європи, тому скориставшись міжнародною доставкою, можна дуже добре зекономити.

Ремонт поштою – послуга, яка стає все більш популярною серед сервісних центрів України

Розкладемо по поличках як це виглядає.

Наприклад у Вас поламався ноутбук, комп’ютер, планшет монітор чи інша комп’ютерна техніка. Ви бажаєте віддати у ремонт монітор або відремонтувати несправний ноутбук, а може відремонтувати розбитий планшет, а де це зробити не знаєте.
Скористайтесь послугою «ремонт поштою» в сервісному центрі «Сервіс ІТ плюс». Все дуже просто, Ви відправляєте ноутбук, який хочете відремонтувати, службою доставки “Нова Пошта”. Отримуєте квитанцію, як доказ, що техніку відправили у сервісний центр (доставка оплачується клієнтом).

Нова пошта

Відправляти несправну техніку сюди:

  • м. Львів, відділення “НОВОЇ ПОШТИ” № 22, Сервіс ІТ Плюс

Наш кур’єр отримає у відділенні служби доставки ноутбук чи будь-яку іншу комп’ютерну техніку та доставить його у тому ж вигляді в сервісний центр.

Висококваліфіковані інженери сервісного центру проведуть безкоштовну діагностику несправної комп’ютерної техніки. Лише після точного виявлення поломки вашого ноутбука з вами зв’яжеться менеджер і повідомить яким чином можливо відремонтувати Ваш гаджет. Вкаже при цьому вартість ремонту ноутбука, терміни ремонту ноутбука і лише тоді Ви будете вирішувати чи проводити ремонт.

Якщо ж з будь яких причин Ви відмовляєтеся від ремонту, то ми можемо викупити неробочий ноутбук на запчастини. І так, Ви хочете здати неробочий ноутбук на запчастини, як це відбувається:

  • Наш менеджер домовляється з вами про суму викупу;
  • Оформляємо відповідні документи;
  • Кошти віддаємо особисто в руки, або ж перекидаємо на картку.

Якщо ж Вас влаштовують умови проведення ремонтних робіт  ми розпочинаємо ремонт вашого ноутбука і відправимо вам його уже робочим. Не хвилюйтесь, при «ремонті поштою», Ви отримуєте: гарантійний талон, чек, акт виконаних робіт.

За ремонт ноутбука наперед не потрібно нічого платити. Коли Ви отримуєте ноутбук на “Новій пошті”, у Вас є можливість перевірити якість робіт проведених над ноутбуком, перевірити наявність гарантійного талона на ремонт ноутбука і чека. Лише після детальної перевірки Ви оплачуєте послугу ремонту ноутбука на «Новій Пошті».

Гарантійний талон на роботу при використанні послуги «ремонт поштою», зовсім нічим не відрізняється від звичайної гарантії на роботу (якщо б Ви принесли самі ноутбук до нас). При використанні гарантії усі роботи проводяться безкоштовно.

Радо дамо відповідь на питання що у вас виникли.

Один коментар до “Ремонт ноутбуків поштою

  1. Оля

    Доброго дня. Чи можна замінити відеокарту? Ціна? Dv6-1460cr HPPavilion

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.