Ремонт ноутбуків HP

ремонт ноутбуків hp

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків hpУсунемо будь-які недоліки в роботі ноутбуків Hewlett Packard. Максимально швидко і уважно проведемо безкоштовну діагностику Вашого ноутбука. Поставивши діагноз, чесно розповімо про нього клієнту. Не займаємося вимаганням, відразу визначимо точну вартість ремонту ноутбука HP у Львові.

Працюємо швидко, використовуємо конвеєрний принцип. Замінимо будь-який модуль, будь-яку несправну деталь. Питання та проблеми із запчастинами – це НЕ про нас, в наявності ВСІ і ЗАВЖДИ. Даємо гарантію на роботу пристрою після проведення ремонту.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків HP

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Всесвітню популярність американська компанія Hewlett Packard отримала, в тому числі, завдяки високоякісним ноутбукам, які довгий час вважалися еталоном у своєму сегменті ринку комп’ютерної техніки. На жаль, сьогодні ремонт ноутбуків HP у Львові вже не настільки рідкісне явище, але вони, як і раніше, є одними з самих надійних та якісних.

Однією з особливостей продукції HP є те, що моделі різних цінових категорій (так звана потужність ноутбука) найчастіше випускаються в однакових корпусах. Таке сумнівне технічне рішення призводить до того, що системи охолодження потужних моделей працюють недостатньо ефективно, і це стає причиною перегріву, як наслідок, виходу з ладу (зазвичай в першу чергу страждає відеоплата) та веде до ремонту ноутбуків HP у Львові, часто досить дорого.

Іншою найбільш поширеною причиною перегріву, внаслідок якого часто доводиться проводити ремонт ноутбуків HP у Львові, як і у випадках з ноутбуками інших виробників, є накопичення пилу на платах і в системі охолодження. Типовою поломкою, викликаною надлишком тепла, є вихід з ладу плати “північного моста” (Northbridge).

Ну і останньою в ряду “характерних” несправностей ноутбуків HP можна вважати нестабільну роботу або повну відмову плати “південного моста” (Southbridge). Це може бути викликано уже згадуваним вище перегрівом, так і сильними вібраціями або коротким замиканням, спровокованим статичною електрикою.

Для виправлення всіх згаданих вище несправностей ремонт ноутбуків HP повинен проводитися в спеціально обладнаному сервісному центрі, котрі оснащенні необхідними засобами та інструментами. Фахівці нашої компанії не тільки мають у своєму розпорядженні всі потрібне специфічне обладнання, а й володіють великими теоретичними знаннями, а також мають великий досвід ремонту ноутбуків HP у Львові, що дозволяє їм швидко і якісно виконувати відновлювальні роботи будь-якої складності.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.