Ремонт ноутбуків Dell

ремонт ноутбуків dell
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків dellПроблеми з ноутбуком Dell? Не варто переживати – звертайтесь до нас і ми вирішимо Вашу проблему . Специ вищої кваліфікації визначать несправність безкоштовно, дешево відремонтують, при необхідності відвідають Вас вдома або в офісі. Можемо самі забрати і дбайливо доставити ваш ноутбук в сервіс.

У нас найшвидший, якісний ремонт ноутбуків Dell у Львові. Даємо тверду гарантію. Проводимо профілактику – чистимо, змащуємо, продуваємо.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Dell

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Продукція американської компанії Dell сьогодні є одним з лідерів ринку комп’ютерної техніки. При цьому саме ноутбуки стали тим видом продукції, які і зробили цю марку популярною. Однак сказати, що це обладнання має славу безвідмовного і досить надійного, – складно.

Пояснюється все різною якістю в модельних лінійках: ремонт ноутбуків Dell у Львові окремих моделей може бути супер винятком, при цьому продукція іншої лінійки може почати виходити з ладу задовго до закінчення гарантійного терміну експлуатації.

Як правило, причиною ремонту ноутбуків Dell стає вихід з ладу відеочіпа. Причин несправності може бути декілька. Однією з основних є те, що використовуються чіпи NVidia, що не відрізняються високою якістю. Також часто потрібно проводити ремонт ноутбуків Dell у Львові через те, що на потужні моделі встановлюється недостатньо ефективна система охолодження. В окремих випадках крім відеокарти можуть постраждати й інші чутливі до надлишку тепла комплектуючі.

Ну і звичайно ще однією причиною перегріву, що приводить до необхідності ремонту ноутбуків Dell є халатне відношення користувачів до того факту, що будь-яке устаткування вимагає періодичного проведення технічного обслуговування, зокрема – очищення системи охолодження від пилу. Практика показує, що ця проста дія істотно знижує ризик поломок і допомагає економити фінанси.

Інших “характерних” поломок, що вимагають специфічного ремонту ноутбуків Dell фахівці не відзначають. В основному причинами здачі в ремонт ноутбуків Dell у Львові є зламаний корпус, зіпсована клавіатура, пошкодження, викликані пролитими на ноутбук рідинами, тобто банальні проблеми та неакуратне поводження з технікою. Мабуть, ще одним моментом, який варто згадати у зв’язку з ремонтом продукції даної марки, є те, що для застарілих моделей непросто знайти необхідні запчастини.

Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід з ремонту ноутбуків Dell у Львові та мають всі необхідні для цього інструменти. На всі види робіт, що проводяться нами дається гарантія. Уточнити будь-які подробиці, ви можете за телефоном у наших менеджерів.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу. Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов’язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об’ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка – від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.