Ремонт ноутбуків Asus

ремонт ноутбуків Asus

Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків AsusБарахлить Asus? Не біда, віддайте нам – ми зуміємо «поставити його на ноги». Проведемо ремонт ноутбуків Asus у Львові на рівні фірмового сервісного центру. Безкоштовно поставимо діагноз і чесно повідомимо про доцільність ремонту.

Знайдемо будь-які комплектуючі, візьмемося виправити всі можливі проблеми. Можемо привезти ноутбук кур’єром, можемо виїхати в потрібне місце або з радістю приймемо в себе. Тільки кращі специ, самі короткі терміни, найпривабливіші ціни.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Asus

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Сьогодні комплектуючі тайванської компанії Asus є одними з найбільш поширених у світі, їх якість і надійність визнаються всіма фахівцями. Однак, при ремонті ноутбуків Asus, в більшості випадків, комплектуючі цієї марки встановлюватися не будуть. Просто тому, що сама компанія при створенні своїх ноутбуків, як правило, їх не використовує. Але, незважаючи на це, ноутбуки даної марки є одними з самих надійних: найбільш поширеною причиною ремонту ноутбуків Asus у Львові є неакуратна експлуатація, яка призводить до пошкодження корпусу або роз’єму живлення.

Умовно «характерною», що вимагає провести досить складний ремонт ноутбуків Asus, також можна назвати таку несправність, як вихід з ладу відеокарти. У даному випадку необхідно робити заміну відеокарти ноутбука, використовуючи спеціальне обладнання, що можливо тільки в спеціально оснащеному сервісному центрі.

Як правило, причиною виходу з ладу відеокарти є не її брак, а перегрів. Виникати він може або через забиту пилом, а тому неефективно працюючу, систему охолодження, або через великі навантаження на обладнання, викликане одночасним запуском декількох ресурсомістких додатків, коли навіть нормально функціонуюча система охолодження не справляється. Таким чином, одним із заходів попередження ситуації, коли може знадобитися дорогий ремонт ноутбуків Asus, є періодичне обслуговування обладнання, зокрема – чистка від пилу.

Ще одна поломка, яку можна назвати поширеною у тайваньських ноутбуках, – вихід з ладу “південного” та “північного” моста. Причин цьому може бути досить багато: сильні вібрації, яким ноутбук може піддаватися при перевезенні; стрибки напруги в мережі, що призводять до короткого замикання; навіть застосування невідповідних блоків живлення – все це може призвести до того, що буде потрібно досить дорогий ремонт ноутбука.

Важливо відзначити, що ремонт ноутбуків Asus у Львові (як, загалом, і ремонт будь-яких інших ноутбуків) обов’язково повинен проводитися кваліфікованим майстром: досить одного неточного руху при проведенні робіт з «нутрощами», щоб сталося коротке замикання. Фахівці нашої компанії володіють всіма знаннями, навичками і мають у своєму розпорядженні усе необхідне спеціалізоване обладнання, щоб гарантувати якість проведеного ремонту ноутбуків Asus будь-якої складності.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу.

Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов'язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об'ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка - від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.