Ремонт ноутбуків Acer

ремонт ноутбуків Acer
Тільки у нас
Доставка в сервіс та виїзд майстра
Швидка діагностика та ремонт
Збереження усієї інформації
Наразі пусто. Вибачте.

ремонт ноутбуків acerПотрібен ремонт ноутбуків Acer у Львові? Не проблема. Довірте цю справу нашим професіоналам. Кращі інженери та IT-фахівці нашого сервісного центру зроблять все, щоб максимально швидко реанімувати вашого електронного друга.

Завжди в наявності будь-які комплектуючі. Всі типи ремонту. Чесна і безкоштовна діагностика. Швидко, вигідно, надійно. При дефіциті часу, Ви можете скористатися кур’єрською доставкою, а також викликати нашого спеца в офіс або додому.

Ціни на послуги з ремонту ноутбуків Acer

Вид робіт Вартість, грн.
Доставка в сервісний центрбезкоштовно
Діагностика0
Заміна матриці дисплеявід 120
Заміна корпусних деталейвід 120
Ремонт материнської плативід 600
Заміна зовнішніх роз'ємів системної плативід 70
Заміна клавіш, CD-DVDвід 50
Повторне встановлення ОСвід 92
Видалення вірусіввід 80
Професійна налаштування ОС250

Комп’ютерна техніка тайванської компанії Acer є однією з найбільш поширених у світі. У багатьох країнах (не виключаючи Україну) ноутбуки даної фірми займають до 15-20% ринку, будучи одним з визнаних лідерів. Їх широке поширення призвело до того, що склалася велика система сервісних центрів, що дозволяє швидко здійснити ремонт ноутбуків Acer у Львові в разі виникнення будь-якої несправності.

У цілому сьогодні вся продукція Acer відрізняється приємним функціональним дизайном і вельми якісною збіркою (чого не можна було сказати про старі моделі: раніше багатьом користувачам доводилось віддавати в ремонт свої ноутбуки Acer для заміни корпусу, який виготовлявся з низькоякісного пластику, та тріскався в районі петель навіть при слабкому механічному навантаженні).

Однією з найчастіших причин ремонту ноутбуків Acer у Львові є вихід з ладу відеокарти, яка давно визнана одним з найбільш слабких вузлів в даних машинах. Основними причинами поломки відеочіпа є: його невисока якість і перегрів (причому він може виникати не тільки через забиту пилом систему охолодження, але й тому, що система охолодження, використана фірмою у своїх ноутбуках, недостатня для досить потужних відеокарт). Провести ремонт ноутбуків Acer в даному випадку можна тільки одним способом – заміною відеочіпа. При цьому необхідно використовувати спеціальне паяльне обладнання.

Другою характерною поломкою є вихід з ладу плат “північного” та “південного” мостів, які також не відрізняються особливою надійністю. Як і у випадку з відеочіпом, ситуація виправляється заміною плат на нові.

Як правило, провести ремонт ноутбуків Acer у Львові просто, оскільки багато комплектуючих для різних моделей є взаємозамінними. Однак, справедливо це не для всіх запчастин: деякі з них є дуже дорогими і встановлюються тільки в окремі моделі (наприклад, пристрої, що зчитують відбитки пальців; матриці, що дають неспотворене зображення, навіть якщо дивитися під самим гострим кутом і т д.). Добре розбираючись у всіх особливостях різних лінійок ноутбуків Acer, маючи великий досвід з ремонту та технічного обслуговування, володіючи всім необхідним обладнанням, фахівці нашого сервісного центру відремонтують Ваш ноутбук за максимально короткий термін, при цьому якість робіт буде самою найкращою.

Діагностика ноутбука дозволяє фахівцю визначити точну причину несправності і знайти оптимальний спосіб ремонту.

Безкоштовно, навіть у разі відмови від ремонту. Оплата тільки за результат.

У 90% випадків ремонт проводиться з використанням запчастин з нашого складу. Це означає, що вам не доведеться чекати кілька тижнів на доставку потрібної деталі з-за кордону.

Використовуємо тільки надійні канали поставок.

При прийомі обладнання ми заповнюємо спеціальний бланк замовлення, в якому вказуємо коротку інформацію про обладнання, його комплектацію та зовнішній вигляд.Після ремонту видаємо гарантійний талон до замовлення-наряду. У ньому докладно описані результати діагностики, виконані роботи, їх вартість. В талоні вказуються відповідальна особа, контактні дані керівника. Даний талон також є гарантійним зобов’язанням.

Однакові умови обслуговування фізичних та юридичних осіб. Знижки при великих об’ємах.

Фіксуємо всі зовнішні недоліки обладнання та гарантуємо дбайливе ставлення.

Ноутбуки і дрібна техніка перевозяться в спеціальних рюкзаках. Для доставки великого обладнання (телевізори, монітори, проектори) використовуємо автомобілі.

У сервісному центрі наклеюємо спеціальну захисну плівку на екрани, яка виключає появу потертостей і подряпин.

Оперативна доставка – від 30 хвилин. Ми завжди приїжджаємо вчасно.